İstanbul'un Tüm İlçelerinde Fiyatlarımız Aynıdır.İstanbul'un Tüm Semterinde Servisimiz Vardır. (0212) 540 81 28- (0216) 337 76 65 İletişim
Open
X

Archive for Temmuz, 2012

kalorifer-bocegi

Kalorifer Böceği

24 Temmuz 2012 tarihinde · Hamam Böceği kategorisine yazıldı

Kalorifer Böceği İlaçlama Kalorifer böceği yapıları oval biçimli, parlak siyah ve çok koyu kahverengindedir, Kalorifer böceklerinin çoğalmaları ise Amerikan Kalorifer böceği gibidir. 25 – 30 mm. boyundadırlar. Erkek olanlarının kısa..
Devamı »

orumcek

Örümcek beslenmesi

24 Temmuz 2012 tarihinde · Örümcek kategorisine yazıldı

Örümcek Nasıl Beslenir ? Örümcekler beslenmesinde hem bitkisel beslenirler hem de hayvansal beslenirler. Genel olarak böcek ve haşerenin yoğun geçtiği kısımlara ağlarını örerler ve ağlarına düşürdükleri tüm canlıyı yerler. Dev..
Devamı »

kara_sinek

Sineklerin kontrol altına alınması mümkün müdür?

24 Temmuz 2012 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

Sinek İlaçlama Sinek leri kontrol altına almak oldukça zordur. Bunun nedeni ise çok üremesi ve çabuk çoğalmasından kaynaklanıyor. Bunları kontrol altına almak için sulu ortamların kurutulması ve yasal  ilaçlama  şirketleriyle..
Devamı »

gümüş böceği

Gümüş böceği ısırır mı?

24 Temmuz 2012 tarihinde · Gümüş Böceği kategorisine yazıldı

Gümüş Böceği Gümüş böceği insanları ve diğer canlıları ısırmaz. Gümüş böceği insanların besinlerine, eşyalarına zarar verir. Özellikle besinlerin üzerinde dolaşıp salya ve dışkılarını bulaştırıp mikrop yayar. Bu besinlerden yiyen insanlar..
Devamı »

gumus_bocegi

Gümüş Böceklerinde Üreme

24 Temmuz 2012 tarihinde · Gümüş Böceği kategorisine yazıldı

Gümüş böcekleri Gümüş böceği diğer haşere türlerinde olduğu gibi yumurta ile çoğalır. Gümüş böceği her seferde 100 den fazla yumurta yapar. Ev içerisinde çok çabuk çoğalır ve yayılır. Gümüşçün yumurtadan..
Devamı »

gumus-bocegi10

Gümüş böceği en çok hangi mevsimde görülür?

24 Temmuz 2012 tarihinde · Gümüş Böceği kategorisine yazıldı

Gümüş Böceği İlaçlama Gümüş böceği daha çok sıcak havalarda barına bildiklerinden yaz aylarında ve son bahar aylarında evlerimizde ve diğer yaşam alanlarında daha çok görülür. Nemli ve rutubetli her yerde..
Devamı »

gumus-bocegi2

Gümüş böceğini görünüş olarak nasıl tanıyabiliriz?

24 Temmuz 2012 tarihinde · Gümüş Böceği kategorisine yazıldı

Gümüş Böceğinin Tipi Gümüş böceği özellikle renginin parlak gri çok olmasından dolayı diğer haşerelerden rahatlıkla ayırt edebiliriz. Gümüş böceğinin vücudu ince, üçgen şeklinde olup bir çift uzun anteni vardır. Gümüş..
Devamı »

fare (1)

Fare insanda hastalık yapar mı?

24 Temmuz 2012 tarihinde · Fare kategorisine yazıldı

Fareler Fareler dış ortamdan evlerimize geldiği için evlerimize mikrop bulaştırırlar. Evlere gelen fareler insanların yiyeceğinden kemirip yediği zaman insanların besinleri üzerine tükürükleri ve dışkılarını bırakırlar. Bu nedenden dolayı insana birçok..
Devamı »

fare (2)

Fareler yuvasını nerelere yaparlar?

24 Temmuz 2012 tarihinde · Fare kategorisine yazıldı

  Fareler yuvaları Dış ortamda yaşayan fareler yuvasını farklı yerlere yaparlar. Bu farenin türüne bağlı olarak değişir. Fareler genel olarak yuvalarını toprak altına yaparlar. Ev ortamında bulunan fareler evlerin bodrumunda..
Devamı »

ciyan

Çiyan Renkleri

24 Temmuz 2012 tarihinde · Çiyan kategorisine yazıldı

Çiyan Nedir ? Çiyan yaşadıklaraı ortama göre, farklı renkler alabilir. Sıcak iklimlerde yaşayan çıyanlar daha açık renkli ve sarımsı olurken, soğuk iklimlerde yaşayan çiyanlar koyu renkli ve kahverengimsidir. Çiyanların zehirlilik..
Devamı »