İstanbul'un Tüm İlçelerinde Fiyatlarımız Aynıdır.İstanbul'un Tüm Semterinde Servisimiz Vardır. (0212) 540 81 28- (0216) 337 76 65 İletişim
Open
X

Archive for Nisan, 2015

siyavuspasa-bocek-ilaclama

Siyavuşpaşa Böcek İlaçlama

25 Nisan 2015 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

Bahçelievler Siyavuşpaşa böcek ilaçlama hizmetimiz, Siyavuşpaşa’da bulunan tüm bölgelere böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Profesyonel hizmetin daimi adresi olan ilaçlama servislerimiz müşterilerimize kaliteli ve ekonomik ilaçlama hizmeti vermektedir…
Devamı »

cumhuriyet-bocek-ilaclama

Cumhuriyet Böcek İlaçlama

18 Nisan 2015 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

Yeşil alanların hakim olduğu park, bahçe, site gibi alanlar içerisinde hızlıca üreyen böcek ve fare türleri çeşitli yollardan yaşam bölgelerimizin içine dağılırlar. Böcek ve fare türlerinin varlığı insanların yaşam kalitesini..
Devamı »

yayla-bocek-ilaclama

Yayla Böcek İlaçlama

17 Nisan 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

  İstanbul Bahçelievler ilçesinde yer alan Yayla, zaman zaman haşere sorunlarının yaşandığı bir bölgedir. Firmamız Yayla böcek ilaçlama servisi ile Yayla sakinlerinin haşere sorunlarına son vermektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı..
Devamı »

Çobançeşme Böcek İlaçlama

15 Nisan 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Bahçelievler Çobançeşme, yerleşimin fazla olduğu bir bölgedir. Çobançeşme böcek ilaçlama servisimiz, Çobançeşme bölgesinde bulunan açık ve kapalı tüm alanlara ilaçlama servislerini ulaştırmaktadır. Böylece Çobançeşme sakinleri huzurlu ve güvenli ortamlar içerisinde..
Devamı »

kocasinan-bocek-ilaclama

Kocasinan Böcek İlaçlama

13 Nisan 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Bahçelievler ilçesinde yer alan Kocasinan, haşere sorunlarına çözümü Kocasinan böcek ilaçlama servisinde bulmaktadır. Servisimiz tüm haşere ve fare türlerine karşı profesyonel ilaçlama uygulamalarını başarı ile tamamlamaktadır. Servislerimiz Kocasinan bölgesinde yer..
Devamı »

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

2 Nisan 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

        Böcekler insanların sağlığı açısından çok etkili canlılardır. İnsanların yaşadıkları alanlara dahil olmadan önce bütün kirli ortamları dolaşabilme gibi özelliğe sahip olan canlılar bu alanlarda ne kadar..
Devamı »