İstanbul'un Tüm İlçelerinde Fiyatlarımız Aynıdır.İstanbul'un Tüm Semterinde Servisimiz Vardır. (0212) 540 81 28- (0216) 337 76 65 İletişim
Open
X

Archive for Mayıs, 2015

Levent Böcek İlaçlama

30 Mayıs 2015 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

  Dünya üzerinde yaşam süren birçok böcek türü bulunmaktadır. Çeşitli alanlarda yaşam süren bu canlılar, en çok insanların yaşam sürdüğü bölgelerde görülmektedir. Çünkü haşereler de her canlı gibi tüketim içindedir…
Devamı »

Yıldız Mahallesi Böcek İlaçlama

27 Mayıs 2015 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

Yıldız Mahallesi böcek ilaçlama servisi, Beşiktaş’ın tüm bölgelerine profesyonel ilaçlama hizmeti sunar. Haşerelerin zararları insanların yaşam standartlarını olumsuz olarak etkilemektedir. Böcek ve farelerin oluşturmuş olduğu zararlardan uzak durmak için yaşam..
Devamı »

Bebek Mahallesi Böcek İlaçlama

25 Mayıs 2015 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

Sibel ilaçlama şirketi, birçok şubesiyle ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Beşiktaş ilçesinde oluşan tüm haşere sorunlarına karşı profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sağlayan firmamız, çok sayıda şubesiyle hizmetinizdedir. Bebek Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz,..
Devamı »

Kene İle Mücadele

20 Mayıs 2015 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

      Kene ile mücadele ülkemizde son dönemlerde görülen kene ısırması vakaları ile artış göstermektedir. Kene, zararlı böcek türleri arasında yer almaktadır. Kene taşımış olduğu virüsler nedeniyle insanların ölümüne..
Devamı »

Böcek Isırığı

16 Mayıs 2015 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

Böceklerin insanların ısırması sonucu çeşitli sağlık sorunları yaşanmaktadır. Her böcek insanları ısırır mı? Böceklerin hepsi insanları ısırmaz. Dünya üzerinde iki milyon türe sahip olan böceklerin farklı özellikleri bulunmaktadır. İnsanları ısıran..
Devamı »

Ataköy Böcek İlaçalama

11 Mayıs 2015 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

  Firmamız birçok şubesiyle İstanbul’un ilçe ve semtlerine profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Bakırköy İlçesine bağlı Ataköy semtinde oluşan haşere sorunlarına Ataköy böcek ilaçlama servisiyle hizmet sunmaktayız. Haşereler zaman geçirdiğimiz..
Devamı »

İncirli Böcek İlaçlama

7 Mayıs 2015 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

Firmamız ilaçlama servisleri ile haşere sorunu yaşanan tüm alanlara ulaşmaktadır. Böceklerin bulunduğu her alan sorunlara ve sağlık problemlerine davetiye çıkarmaktadır. Yapılarına bağlı olarak zarar veren böcekler birçok türe sahip olarak..
Devamı »

Mecidiyeköy Böcek İlaçlama

5 Mayıs 2015 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

Firmamız birçok şubesiyle hizmetinizdedir.İstanbul Şişli İlçesinde yer alan Mecidiyeköy kalabalık semtlerden biridir.Fazla sayıda iş yerlerine ev sahipliği yapması nedeniyle Mecidiyeköy çok sayıda insanı ağırlamaktadır.İnsanların yoğun olduğu alanlarda haşere sorunlarının fazla..
Devamı »