İstanbul'un Tüm İlçelerinde Fiyatlarımız Aynıdır.İstanbul'un Tüm Semterinde Servisimiz Vardır. (0212) 540 81 28- (0216) 337 76 65 İletişim
Open
X

Archive for Ağustos, 2015

fare-savar-ise-yarıyor-mu

Fare Savar İşe Yarıyor mu?

29 Ağustos 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Teknoloji giderek inanılmazı başarıyor. Çevrenize dönüp baktığınızda artık akıllı cihazların bolluğundan bahsetmek mümkündür. Teknoloji her alanda yenilikler sağlamaktadır. Bu alanlardan biri de insanların yaşam alanlarına zarar veren, istila eden haşereler..
Devamı »

fare_yakalama_ ve_mücadele

Fare Yakalama ve Mücadele Yöntemleri

27 Ağustos 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Fare Yakalama durumu bir oyun değildir. Kemirgenlerin yaratmış olduğu tahribatların maddi zararı sağlığımıza verdiği zararlardan daha fazladır. Hatta bazı kemirgen türlerinin taşıdıkları mikroplar ve yaydığı hastalıklar ölümcül sonuçlar doğurabilmektedir. Özellikle..
Devamı »

tahta-bocegi

Tahta Böceği ile Mücadele Yöntemleri

26 Ağustos 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Tahta böceği ile mücadele yöntemleri, tahta kurdu haşeresinden kurtulmak için alınan tedbirlerin tümüne denir. Serin ve nemli alanların yegane böcek türü olan Tahta böceği ki deyim yerindeyse Tahtakurdu, yaz kış..
Devamı »

lagim-faresi

Lam Faresi

25 Ağustos 2015 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

Haşere türleri arasında keskin dişleri ve morfin yaratma özelliği ile ön plana çıkan Lam faresi ki Orijinal adı ile Lağım Faresi çok tehlikeli bir kemirgen türüdür. Özellikle kırsal bölgelerde, tarım..
Devamı »

tahta-kurusu-

Tahta Kurusu Nasıl Yok Edilir?

22 Ağustos 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Tahtakurusu nasıl yok edilir? Sorusu kan emici özelliğe sahip olan haşere türünden kurtulmak için cevabı aranan bir konudur.  Tahtakurusu ile mücadele ederken geleneksel yollar ile vakit kaybetmek yerine işini kısa..
Devamı »

neden-ilaclama firması

İlaçlama Firması Seçmeli miyim?

21 Ağustos 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

İlaçlama firması gereksinimi, insanların fiziki gücünün yetmediği ve baş edemediği haşere türlerine karşı teslim bayrağı çektikten sonra popüler olmuştur. İlaçlama firmasının var olması demek, ortada ciddi bir soruna karşın çözümünün..
Devamı »

rüyada-böcek

Rüyada Böcek Isırması Ne Anlama Gelmektedir ?

19 Ağustos 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Rüyada böcek ısırması ile ilgili farklı rivayetler mevcuttur. Böcek ısırması gerçek hayatımız da tehlikeli ve ölümcül sonuçlar doğurabilmektedir. Rüyada görülen böcek ısırması yakın bir zamanda size ve ailenize gelebilecek bir..
Devamı »

kalorifer-bocegi-ilaci

Kalorifer Böceği İlacı

17 Ağustos 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Kalorifer böceği ilacı, evlerde sıklıkla görülen haşere türünü ortadan kaldırmak için işe yarayan bir üründür. Kalorifer böceğinin güvenle kontrol altına alınması konusunda çeşitli çalışmalar ve uygulama yöntemleri mevcuttur. Kalorifer böceği,..
Devamı »

evde-bulunan-bocek-turleri

Evde Bulunan Böcek Türleri

14 Ağustos 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

İnsanların yaşam alanları değerlidir, evde bulunan böcek türleri insanların yaşam alanlarını her türlü alt üst etmektedir. Özellikle yaz aylarının başlarında bahçe ve balkonda serinlemek isteyen insanların baş belası evdeki böcek..
Devamı »

boceklerden-nasil-kuruluruz

Böceklerden Nasıl Kurtuluruz?

13 Ağustos 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Böceklerden nasıl kurtuluruz? Sorusu arama motorlarında yanıt aranan konuların başında gelir. İnsanoğlu yaşadığı sürece, böceklerde onları bir gölge gibi takip edecektir. Çünkü Böcekler insanların bıraktığı kırıntı, yere dökülen tatlı sıvı..
Devamı »