İstanbul'un Tüm İlçelerinde Fiyatlarımız Aynıdır.İstanbul'un Tüm Semterinde Servisimiz Vardır. (0212) 540 81 28- (0216) 337 76 65 İletişim
Open
X

Archive for Eylül, 2015

Böcek Kovucu Cihazlar Gerçekten Etkili Midir?

Böcek Kovucu Cihazlar Gerçekten Etkili Midir?

7 Eylül 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Böcek kovucu cihazlar nasıl çalışır? Kullanım alanları? Fiyatları gibi konular insanlar tarafından sıkça merak edilen konulardır. Satın alıp almama konusunda sürekli tereddüt yaşamaları durumu söz konusudur. Buna ek olarak televizyon..
Devamı »

Apartman İlaçlama

5 Eylül 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Apartman ilaçlama işlemleri yılın belli dönmelerinde uzmanlarca periyodik olarak yapılması önerilmektedir. Apartmanlarda haşerelerle ilgi en büyük sorunu yaratan alanlar, depo, ardiye bodrum, kazan daireleri gibi alanlardır.  Apartman ilaçlama ile ilgili..
Devamı »

Böcek İlaçlama Servisi

4 Eylül 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Böcek ilaçlama servisi şirketimize bağlı şubelerde bulunmaktadır. Böcek ilaçlama; böcek türlerinin kontrol altına alınabilmeleri için çeşitli uygulama ve yöntemlerle etkisiz hale getirilmeleri işlemleridir.  Böcek ilaçlama servisi 7/24 hizmet anlayışı ile..
Devamı »

Haşere İlaçlama Fiyatları

3 Eylül 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Haşere ilaçlama fiyatları sık sık sorulan sorulardan birisidir. Ancak Haşere ilaçlama fiyatlarının belli bir ölçüsü ve standardı yoktur. Buna neden olan temel faktör, haşerelerin yoğunluğu ve ilaçlama yapılacak alanın yüzölçümüdür…
Devamı »

Taral İlaçlama Makinaları

2 Eylül 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Taral ilaçlama makinaları tarımsal alanlarda uzun yıllardır tercih edilen önemli markalardan biri olmayı başarmıştır. İlaçlama makinalarının fonksiyonu, ilaçlamanın kalitesini etkileyebilmektedir. İlaçlama yapılan alanlara püskürtmenin her noktaya her alana ulaşması için..
Devamı »

Böcek İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Böcek İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

1 Eylül 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Böcek ilaçlama yöntemleri, yıllarca bu işle uğraşan firmaların belli bir birikimi sonucunda oluşmuştur.  Bu firmalar uzun yıllar gerçekleştirdikleri ilaçlamalar sonucunda aynı zamanda teknolojinin de ilerlemesiyle birlikte yeni ve modern yöntemler..
Devamı »