İstanbul'un Tüm İlçelerinde Fiyatlarımız Aynıdır.İstanbul'un Tüm Semterinde Servisimiz Vardır. (0212) 540 81 28- (0216) 337 76 65 İletişim
Open
X

Archive for Mayıs, 2016

taral-ilaclama-makinalari

İLAÇLAMA İŞLEMİ VE İLAÇLAMA ŞİRKETLERİ

23 Mayıs 2016 tarihinde · İstanbul Böcek İlaçlama kategorisine yazıldı

Böcekler hepimizin korktuğu hayvanlardır. Gerek görüntüleri ile gerekse çevreye verdikleri zarar ile oldukça korkunçturlar. Bu nedenle çevremizde bulunmalarını istemeyiz. Çevremizde bulunanları ise yok etme amacı ile ilaçlama yapmaktayız. Ayrıca firma..
Devamı »

Böcek İlaçlama Nedir?

Böcek İlaçlama Nedir?

12 Mayıs 2016 tarihinde · Böcek İlaçlaması kategorisine yazıldı

Böcek İlaçlama nedir? Google ve diğer arama motorlarında en çok sorulan soruların başında gelmektedir. İnsanlar en çok böyle bir ilaçlamanın kendilerine nasıl bir fayda sağlayacağını, böcek ilaçlamanın nasıl yapıldığını sıkça..
Devamı »

Tatarcıkların Zararları

Tatarcıkların Zararları

11 Mayıs 2016 tarihinde · Tatarcık kategorisine yazıldı

Tatarcıkların zararları düşünüldüğünde insanlara son derece ciddi hastalıklar bulaştırması göze çarpmaktadır. Tatarcıklar genellikle sivrisineklere benzetilirler. Ancak zararları onlarınkiyle kıyaslanamayacak kadar büyüktür. Çoğunlukla lağım, kanalizasyon, foseptik benzeri yerlerde yaşadıkları için üzerlerinde..
Devamı »

Hamam Böceğinden Nasıl Kurtulurum?

Hamam Böceğinden Nasıl Kurtulurum?

9 Mayıs 2016 tarihinde · Hamam Böceği kategorisine yazıldı

Türkiye’nin her bölgesinde ve her şehrinde yaşayan insanların, hamam böceklerinden çektikleri kadar hiçbir böcek ve haşere türünden çekmemişlerdir. Evlerde cirit atan bu zararlı haşereler evvela insanların ciddi anlamda sinirlerini bozmaktadır…
Devamı »