İstanbul'un Tüm İlçelerinde Fiyatlarımız Aynıdır.İstanbul'un Tüm Semterinde Servisimiz Vardır. (0212) 540 81 28- (0216) 337 76 65 İletişim
Open
X

Archive for Haziran, 2016

akreplerle-profesyonel-mucadele

Akreplerle Profesyonel Mücadele

25 Haziran 2016 tarihinde · Akrep kategorisine yazıldı

Akreplerle profesyonel mücadele için çalışacağınız firmanın kaliteli ve işini özveri ile yapması önemlidir. Akrepler özellikleri gereği diğer haşerelerden çok daha tehlikelidir. Avlarını içindeki zehir ile etkisiz hale getiren akrep ile..
Devamı »

hamam-bocegi-nasil-yok-edilir

Hamam Böceği Nasıl Yok Edilir?

21 Haziran 2016 tarihinde · Hamam Böceği kategorisine yazıldı

Hamam böceği nasıl yok edilir sorusu hemen herkesin aklından geçen ve yanıt aradığı bir problemdir. Hamam böcekleri diğer haşerelerden farklı olarak yok edilmesi oldukça güç olan zararlı bir canlı türüdür…
Devamı »

pire-nasil-yok-edilir

Pire Nasıl Yok Edilir?

15 Haziran 2016 tarihinde · Pire kategorisine yazıldı

Pire nasıl yok edilir sorusu özellikle evcil hayvan besleyen kişilerin muzdarip olduğu bir konudur. Hayvanların sırtları üzerinden yayılma alanı bulan ve kontrol altına alınmadığında hızlı bir şekilde çoğalan pireler gözle..
Devamı »

evdeki-haserelerden-kurtulmak

Evdeki Haşerelerden Kurtulmak

14 Haziran 2016 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Evdeki haşerelerden kurtulmak için uygulanan ilaçlama yöntemlerimiz son teknolojiye uygun ve ekonominizi zorlamayacak fiyatlandırmalar ile sizlere sunulmaktadır. Yaşamın bütün alanlarında karşımıza çıkabilen haşereler özel yaşamımız olan evlerimizde görülmeye başlandığında büyük..
Devamı »

guve-ilaci

Güve İlacı

7 Haziran 2016 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Güve ilacı yaşam alanlarımızı istila eden güvelerin yok edilmesi için uygulanan profesyonel önlemde kullanılan malzemelerin tümüdür. Güveler kurtçuk denilen haşerelerin genel ismidir. İnsanlara doğrudan zarar vermeyen kullandığımız eşyaların tahribata uğramasına..
Devamı »