anadolu-yakasi

Böcekler her dönemde, özellikle yaz aylarında havaların ısınmasıyla birlikte sıkça, her alanda karşılaştığımız canlılardır. Sıcak ve nemli alanları sevmeleri haşerelerin sıkça görülmesindeki en önemli sebeptir.

Sibel ilaçlama şirketi, her ilde kolaylıkla hizmet almanızı ve zaman kaybetmeden böceklerden kurtulmanızı sağlar. İzmir, Kocaeli ve İstanbul başta olmak üzere birçok bölgeye hizmet sağlamaktayız. İstanbul’un Anadolu yakasına birçok şubesiyle hizmet sağlayan firmamız, tüm böcek ve fare türlerine karşı etkili mücadele sağlamaktadır.

Haftanın Her Günü Böcek İlaçlama Hizmeti

Anadolu yakası böcek ilaçlama hizmetimiz, Anadolu yakasında yer alan tüm ilçe, semt ve mahalleri kapsamaktadır.7 gün 24 saat hizmet sağlamakta olup en ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız..

Pis yerleri daha çok seven ve bu yerlerde bulunmaları sebebiyle de vücutlarında birçok virüs barındıran haşereler, insanlarla temasları durumunda bu virüsleri bulaştırabilme özelliğine sahiptirler. Bu da sağlık sorunlarını beraberinde getirir. Direk temas olmasa da, bıraktıkları salya ve dışkılarla bu durumun oluşmasını sağlayabilirler.

Yaşam sürdüğümüz alanlarda amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, bit, kalorifer böceği, Alman hamam böceği gibi tüm haşere ve fare türleriyle karşılaşmak mümkündür.

Ev, iş yeri, okul, hastane, fırın, yurt, lokanta, pastane, park, bahçe, tarla gibi açık ve kapalı tüm alanların Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı firmalar tarafından ilaçlaması gerekir.

Böcek İlaçlama Uygulaması

İlaçlama uygulaması yapacak kişiler kesinlikle ilaçlama konusunda uzman ve tecrübeli kişiler olmalıdır. Yanlış yapılacak ilaçlamalar kişilerin solunum yolları rahatsızlarına sebep olabilmektedir.

Sibel ilaçlama, Anadolu yakası böcek ilaçlama hizmetiyle daima güvenli hizmeti yaşam alanlarınıza getirmektedir. Tüm şubelerimiz Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylı olup Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından ön görülen ilaçlar ve yöntemlerle faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamıza gün boyu ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir