Apartman ilaçlama işlemleri yılın belli dönmelerinde uzmanlarca periyodik olarak yapılması önerilmektedir. Apartmanlarda haşerelerle ilgi en büyük sorunu yaratan alanlar, depo, ardiye bodrum, kazan daireleri gibi alanlardır.  Apartman ilaçlama ile ilgili olarak kullanılan ilaçların çeşitliliği bu alanda yaşayan haşere türlerine göre de değişiklik göstermektedir. Apartmanda önemli olan etken bu alanlarda rutin olarak ilaçlama işlemlerinin yılın belli aylarında düzenli olarak yapılmasıdır. Sibel İlaçlama firmamızda uygulanan apartman ilaçlama işlemi sırasında sağlığınıza zarar verecek bütün unsurlara yönelik tedbir alınır. Böcek ilaçlama sırasında son teknolojiye uygun olarak kullandığımız ilaçlama yöntemlerini sıralayacak olursak;

 • Sıvı ilaçlama
 • Jel ilaçlama
 • Kokulu ilaçlama
 • Kokusuz ilaçlama
 • Fare istasyonları

Yılların tecrübe ve birikimi ile İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren Sibel İlaçlama firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Böcek İle Mücadele

Böcek ile mücadele yaşamın bütün alanlarında mutlaka karşılaştığımız haşerelere karşı aldığımız tedbirlerin tümünü içerir. Dışarıda nadir de olsa gördüğümüz haşereler bizleri fazla rahatsız etmese de özel yaşam alanımızsa bu durum farklılık kazanır. Çünkü hiç kimse nereden çıkacağı belli olmayan haşereler ile yaşamak istemez. Böcek ile mücadele etmek için nerelerden geldiğini ve çıkış yollarını iyi bilmemiz gerekir. Haşerelerin apartmanlara ve yaşam alanlarımıza ulaşmalarının bazı temel nedenleri bulunmaktadır. Bunlar;

 • Duvar çatlaklarından ve ahşap yapılı binalarda ahşap yarıklardan, çatılardan, asma tavanların boşluklarından içeri sızmayı başarırlar.
 • Açık unutulan kapı ve pencerelerden ve de kapı altı eşiklerden kolaylıkla içeri girebilmektedirler.
 • Dışarıdan satın aldığımız bir eşyanı üzerinden ya da satın aldığımız bir koli ve ambalajın içinde çıkarak hızlıca bir köşede saklanırlar.
 • Bunun yanında evcil hayvanlarımızdan çok rahatlıkla bizlere ve ev ortamlarına bulaşmaktadırlar.
 • Banyo ve Tuvalet borularından içeri girebilmektedirler.
 • Mutfak lavaboları içinden çıkabilmektedirler.

Yaşam alanlarınızın kontrol altında tutulması için mutlaka böceklere ve diğer haşerelere karşın ilaçlama yapılmalıdır. Sibel İlaçlama firmamız uzman kadrosu ve başarılı ekibi ile pire ilaçlama, ev ilaçlama, akrep ilaçlama uygulamalarında sektörün 1 numaralı ismidir.

Apartman İlaçlama Şirketleri

Apartman ilaçlama şirketleri ile çalışmadan önce firmanın güvenilirliğini test etmeniz gerekir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ruhsatlı, yine TSE tescil damgasına sahip olan ilaçların ilaçlama esnasında dikkat edilmesi gereken noktalardır. İlaçlama şirketleri haşere konusunda uzmandırlar. Ancak ilaçlama yapmak, için siz her zaman profesyonel böcek ilaçlama firmalarından destek alınız.

Apartman ilaçlama işlemleri kapalı mekanlar oldukları için ilaçlama esnasından ve sonrasında alınması gereken tedbirlere ilişkin bilgileri mutlaka ilaçlama firmanız danışmanlığında gerçekleştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir