avcilar-ilaclama

Avcılar böcek ilaçlama servisimiz  sizin gibi mağduriyet yaşayan ve değerli müşterilerimize Avcılar’da Ambarlı, Cihangir, Gümüşpala, Denizköşkler gibi semtlerinde insan yaşamını etkileyen kertenkele, sivrisinek, pire gibi canlılarında sizlerin sağlığını en üst düzeyde korumak için ekimiz işlem yapmaktadır.  Kaliteli ve sağlıklı bir haşere ilaçlama emin olun kısa sürede sizlerin sorunlarını çözecektir.Avcılar böcek ilaçlama servisimiz sizlere hizmet sunarken önce yaşadığınız sorunları göz önünde bulundurmaktadır. Çünkü konu insan sağlığı olunca dikkatli olarak hizmet etmek gerekmektedir.

 

Haşerelerin İnsan Sağlığına Zararları 

Haşere kontrol uygulaması  şu an da günümüzde sıkça yapılan ve insan sağlığını etkileyecek küçük yapılı canlıların yok edilmesini amaçlayan bir uygulamadır. Yapılma sebebi olarak sonradan insan yaşamına giren ve insanlara değişik yollar ile zarar veren bir grup canlının yüzünden bu uygulama yapılmaktadır. Bu uygulamanın dışında ki diğer uygulamalar ile sonradan yaşamınız gire haşereleri veya böcekleri yok edemezsiniz.  Ayrıca tak başınıza haşere ile mücadele edemezsiniz.  Çünkü insan sağlığını etkileyecek kalitede olan bu uygulamanın konusunda uzman olan Avcılar böcek ilaçlama servisimiz tarafından yapılması sizlerin sağlığı için çok önemlidir.

Haşere ile Mücadele 

Bu ufak yapılı canlılar sizlerin yaşam alanlarına girmeden önce çok kötü ve pis ortamlarda yaşamaktadırlar. Mesela depo, kanalizasyon ve çöplük gibi ortamlarda yaşayan bu canlılar doğal olarak bünyelerinde de mikropları taşımaktadırlar. Bu mikropları da insanlar ile aynı alanda yaşamaya başladıklarında değişik yollar ile insanlara bulaştırırlar. Mesela sinekler taşıdıkları mikropları insanlara kan emme esnasında bulaştırırken bazı canlılar ise mikrobu insanları besinleri aracılığı ile bulaştırmaktadır. Avcılar böcek ilaçlama adresimiz ile birlikte sizlere zararları olan bu canlıların çok kaliteli ve sağlıklı işlemlerle yok edebilirsiniz.  Çünkü ekibimiz bu deneyim ve tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır.

Servislerimiz Tarafından Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar

Sıçan, kertenkele, Alman hamam böceği, eşek arısı,sivrisinek, kalorifer böceği, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, yaban arısı, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, akrep, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, mite, tatarcık, gümüş böceği, mayt, karınca, kakalak, örümcek, kulağakaçan böceği, tatarcık, hamam böceği, tesbih böceği, salyangoz, çekirge,  güve,   yılan, halı böceği, uyuz böceği, çıyan, karafatma

Avcılar böcek  ilaçlama fiyatları da sizlerin bütçesini zorlamayacak ve diğer firmalara göre çok uygun fiyatlardadır.

 

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth_last]

[/one_fourth_last]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir