İnsan sağlığını yaşamı boyunca birçok farklı canlı etkilemektedir. Sağlığınızı etkileyecek tehlike de olan canlıların arasında yer alan böcekler insanlar için her yönleri ile tehlikelidirler. Zararlı insanların yaşadıkları alanlara girmesini önleyecek en etkili çözüm yolu ise Bahçelievler böcek ilaçlama ekibimizin sunduğu hizmetlerden geçmektedir. Çünkü ekibimiz sizlerin sağlığının ne kadar değerli olduğunu bildiği için çalışmalarını da ona göre yürütmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanarak, en iyi ve en güvenilir hizmeti vermeye çalışmaktayız.

 

 

Kaliteli Hizmetin Tek Adresi 

Özenle yaptığı ilaçlama uygulamaları ile firmamız sizleri  haşere ve fare gibi canlıların zararlarından kurtaracaktır. Bahçelievler böcek ilaçlama şubemiz, yıllardır bu konuda kaliteli ve sağlıklı uygulamalar yapmaktadır. Çünkü sektörde büyük bir yere sahip olan ekibimiz, en kaliteli  uygulamaların tek adresi olarak görevini sürdürmektedir. Haşerelerin insanların yaşadıkları alanlara girmesi hiçbir zaman insanlar tarafından anlaşılmamıştır.

Haşerelere Karşı Profesyonel Çözümler 

Haşereler, yapıları gereği gündüzleri çok fazla ortalıkta görülmezler. Bu da canlıyı insanların tespit etmesini güçleştiren bir durumdur. Ama böcekler yerleştikleri ve üremeleri için uygun ortam buldukları yerlerde çok hızlı bir biçimde üreyerek çoğalırlar. Önceden sayıları az iken bir anda sayı olarak çoğalan böcekleri yok etmek sizlerin görevi değildir. Çünkü ilaçlama uygulaması gerçekten işi bilen ve bu konuda profesyonel olarak hizmet sunacak ekiplerin yapacağı bir işlemdir. İşte Bahçelievler böcek ilaçlama servisimiz, sizlere özlediğiniz ve hasretini çektiğiniz en iyi ilaçlama uygulamalarını sunmakta, kesin çözümlerle böceklerden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Ekibimiz Tarafından Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar 

Sıçan, çekirge,  kertenkele,güve, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, kakalak, salyangoz,eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, Alman hamam böceği, uyuz böceği,kulağakaçan böceği, sivrisinek, tesbih böceği,çıyan, akrep, örümcek, tatarcık, hamam böceği, kalorifer böceği,  karafatma

Uygun Fiyatlarla Hizmet

Kurumumuz sizlerin sağlığını korumak için tüm imkanları ile bu ilaçlama uygulamalarını yapmaktadır. Kadrosunda bulundurduğu ve ilaçlama konusunda deneyimli olan ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlerin yaşadığı sorunları çözeceğiz. Haşere ile mücadele eden ekibimiz her zaman sizleri düşünmektedir. Bu yüzden fiyatlarımız, sizler açısından da çok uygundur. Ekibimiz sizlere ilçede, Hürriyet, Cumhuriyet ve diğer tüm semtlerde de sinek, yılan, akrep ve insan sağlığına etkisi olan tüm canlıların yok edilme işlemlerini sizlere uygun fırsatlar ile sunmaktadır.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth_last]

[/one_fourth_last]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir