basiskele-ilaclama

Başiskele Kocaeli ilinin en eski yerleşim alanlarından biridir. Eski tarihi kalıntıları barındırmasından dolayı antik kent olma özelliği göstermektedir. Doğal güzellikleri ve tarihi kalıntıları ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken bir ilçedir. Özellikle yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akınına uğramakta olan bu ilçe Kocaeli’nin en kalabalık nüfusuna sahip olan ikinci ilçesi konumundadır. Kalabalık nüfusun getirmiş olduğu bazı olumsuzluklardan biride haşerelerdir. Başiskele böcek ilaçlama bu kapsamda başlatmış olduğu mücadelesinde yıllardan beri güvenilir hizmet vermektedir. Yeryüzünde yaşamakta olan milyonlarca böcek türü vardır. Birçoğu geçim kaynaklarımız olan tarlalarımıza ekinlerimize zarar vermekte iken birçoğu da besinlerimize zarar vermektedir.

Nemli ortamlarda yaşamayı seven haşereler dışarıda yiyecek bulamadıkları zaman evlerimize girmekte ve bizi çeşitli bulaşıcı hastalıkların kucağına atmaktadır. Yapılan araştırmalara göre bulaşıcı hastalıkların yaklaşık % 50 si bu zararlı haşereler tarafından bulaşmaktadır. Açıkta buldukları besinlerimizin üzerinde gezerek dışkılarını ve çeşitli virüsleri bulaştırmaları ile gıda zehirlenmelerine neden olmaktadırlar. Gözle görülemeyecek kadar küçük olan böcekler insanlara verem, tifo, alerjik hastalıklar, astım gibi sonuçları ciddi olabilecek birçok hastalık bulaştırmaktadırlar. Toplu yaşam alanlarımızı olumsuz yönde etkileyen bu haşereler ile bireysel olarak girilen mücadele olumlu sonuç vermeyecektir. İlaçlama işlemi profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken önemli bir iştir. Dışarıdan ne olduğu bilinmeyen ilaçların alınması çeşitli sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Böcek ilaçlama firmaları şikâyet edilen mekâna giderek burada haşere kontrol yapmalı ve hangi haşerenin hangi sıklıkta nerelerde bulunduğunu tespit ederek ona göre gereken dozda ilaç hazırlamalı ve uygulamalıdır. Fazla dozda hazırlanan ilaçlar kimyasal madde içerdiğinden dolayı zehirlenmelere sebep olmaktadır. İlaçlama yapılmadan önce evde özellikle besinlerimizin bulunduğu mutfaktaki araç ve gereçlerin muhafaza edilmesi gerekir açıkta bırakılan gıdaların kaldırılması gerekmektedir.

 

Başiskele Böcek İlaçlama Yöntemleri

Evde bakılan evcil hayvanlarımızın zarar görmemesi için evden çıkarılması gerekir. Çocuklarımızın oyuncaklarını ilaçlamadan etkilenmeyecek yerlere kaldırılması gerekir. Bu gibi önlemlerin alınması çeşitli zehirlenmelere sebebiyet vermemek için oldukça önem taşımaktadır. Böcek ilaçlama sonrasında bir süre ilacın etkisini gösterebilmesi açısından ıslak temizlik yapılmamalıdır. Yaklaşık iki hafta kadar sonra ikinci bir ilaçlama yapılması kalıcı çözümün sağlanması için oldukça önemlidir. Yumurta ile çoğalmakta olan bu haşereler gözle görülemeyecek yerlere bu yumurtaları bırakmaktadırlar. Bu yumurtadan çıkacak olan yavru haşerelerinden ilaçtan nasibini almaları adına ikinci bir ilaçlama oldukça önemlidir.

Başiskele haşere ilaçlama müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Eski yıllarda özellikle kırsal alanlarda yaşayan insanlar kendi yöntemleri ile bu zararlı haşerelerden kurtulmaya çalışmış ancak başarılı olamamışlardır.

Ekonomik İlaçlama Hizmeti

Ekonomik açıdan zorluk çeken birçok birey yasal olmayan firmalara başvurmaktadırlar. Bu oldukça yanlış bir davranıştır. Resmi belgelere sahip olmayan bu firmalar yanlış ilaçlar ve yanlış yöntemlerle haşere ilaçlama yaptıklarından dolayı başarısız olmaktadırlar. Bu durumda tekrar ilaçlama yaptırmak zorunda kalan bireyler daha çok maddi zarara uğramış olurlar. Bunun yanı sıra bu korsan firmalar dışarıdan aldıkları yüksek dozda kimyasal madde içeren ilaçlar yüzünden insanların sağlıklarını tehlikeye atmaktadırlar.

Sağlık bakanlığı onaylı olan başiskele böcek ilaçlama şirketimiz resmi olan tüm belgelere sahiptir. İlaçlama öncesinde ve sonrasında bu yasal belgeleri müşterilerine göstermekte ve güven sağlamaktadır. İlaçlama firmamız bu zararlı haşerelerden kurtulmanız adına % 100 garanti vermekte olup sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır. Tüm il ve ilçelerde hamam böceği, karafatma, danaburnu, çiçek böceği, arı, sinek, fare, akrep, yılan, pire, bit, bitki biti, halı böceği, kalorifer böceği ve diğer tüm haşere türleri için ilaçlama hizmeti vermektedir.

Başiskele Böcek İlaçlama Servisi Olarak En Çok İlaçlama Yaptığımız Haşereler;

tatarcık,çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, gümüş böceği, yaban arısı, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatmakarınca, salyangoz, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, kertenkele, kırkayak,bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, sıçan,  akar, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, sivrisinek, , mite

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir