bebek-mahallesi-bocek-ilaclamaSibel ilaçlama şirketi, birçok şubesiyle ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Beşiktaş ilçesinde oluşan tüm haşere sorunlarına karşı profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sağlayan firmamız, çok sayıda şubesiyle hizmetinizdedir. Bebek Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz, açık ve kapalı tüm alanların haşere sorununu çözmektedir. Haşere ve farelerin bulunduğumuz alanlara vermiş olduğu zarar sağlığımızı da önemli ölçüde etkilemektedir.

Sağlık Bakanlığı Tarafından Onaylı Hizmet

Bebek Mahallesi böcek ilaçlama Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve güvenilir hizmetin kapılarını açmaktadır. Haşereler küçük ve ulaşılması zor alanlara yuva oluşturur. Hizmet alacağınız firmanın sunacağı hizmet oldukça önemlidir. Haşerelerin yuva oluşturduğu alanlara ulaşarak tüm ilacın nüfus etmesini sağlayan ekiplerimiz, TSE onaylı ürünleri kullanmaktadır. Böylece insan ve çevre sağlığı her zaman korumamız altındadır.

Tüm Haşerelerden Kurtulabilirsiniz!

Böcek ilaçlama Bebek Mahallesi ekipleri; kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu gibi haşere türleri üzerinde etkin koruma sağlamaktadır. Haşere ile mücadele aşamasında her zaman %100 sonuca ulaşmaktayız.

İstanbul Bebek Mahallesi böcek ilaçlama hizmetimiz gün boyu servis imkanı sağlamaktadır. Böylece haşereler yaşam alanlarınızda yuva oluşturmadan etkisiz hale dönüşür. Haftanın 7 günü 24 saat Müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmetle ekonomik ilaçlama fiyatlarını buluşturan firmamız, müşteri memnuniyetine her zaman değer vermektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir