Belediye İlaçlama

İstanbul başta olmak üzere, İstanbul’un her ilçesi ve her semtine ilaçlama servisi olan şirketimiz, belediyenin yetkisi dahilinde, belediye ilaçlama hizmetini vermektedir. Hizmetlerimiz garanti kapsamındadır.

İstanbul genelinde belediyenin verdiği yetkili dahilinde haşere ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Kene, akrep, pire, hamamböceği, fare, arı, salyangoz, çıyan, karınca, örümcek, pire, bir, kene, salyangoz, hamamböceği, kalorifer böceği, apartman böceği, kulağakaçan, halı böceği, tespih böceği, güve, mite, akar, lağım faresi, çekirge, tahtakurusu, yılan ve daha pek çok zararlı canlı türünü güvenle kontrol altına almaktayız.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan firmamız, TSE kalite belgesine de sahiptir.  Yasal bütün prosedürleri  bünyesinde barındıran firmamız, gerekli ruhsata sahiptir. Çevrenizde size ve sevdiklerinize zarar veren haşere türleri için ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Mücadele ve Yöntemlerimiz Nelerdir?belediye-ilaclama

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Sıvı İlaçlama:

Haşerelerin bütününe uygulanan, çok etkili aynı zamanda tesirli bir ilaçlama uygulamasıdır. Sıvı ilaçlamayı tüm haşerelere uygulamak mümkündür. Karma bir düzene sahip olan türler üzerinde baskın bir özelliğe sahiptir.

Jel İlaçlama:

Haşerelerin yoğun olduğu alanlarda uygulanan Jel ilaçlama, en çok hamamböcekleri ve sürüngen türleri için kullanılır. Jel ilaçlama sisteminde böcekleri kendine çeken jeli aroması sayesinde böcekler jelden yiyerek yuvalarına döner ve orada ölürler.  Bu sayede ölü böceği yiyen diğer böceklerde ölmektedir. Jel ilaçlamanın kokusu yoktur.

Kokulu İlaçlama:

Kokulu ilaçlama sıvı olarak açık ve kapalı mekanlarda uygulanan bir diğer yöntemdir. Kokulu ilaçlamanın etkisi de oldukça güçlüdür. Kokulu ilaçlama uygulamasında kapı ve pencerelerin, yaklaşık olarak 2 saat kapalı olması gerekir. Bu süre geçtikten sonra 10 dakika ev veya iş yerinizin pencerelerini açarak yüzeysel temizliğinizi yapabilirsiniz.

Kokusuz İlaçlama:

İlaçlama teknikleri arasında kolay ve evinizi terk etmeden kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Kokusuz ilaçlama ev ve iş yerlerinizde leke ve iz bırakmaz. İlaçlama sonrasında ayrıca olağan üstü bir temizlik yapmanıza gerek yoktur.

Fare İlaçlama:

Fare İstasyonları adlı düzenek sayesinde farelerin sevdiği kokulardan oluşan zehirle etkisiz hale gele kemirgen türleri, ilaca temas ettiği an itibari ile 2 saat içinde susuzluk hissiyatına kapılır. Su içtiği an 11 saniye içinde ölür.

Garantili ve Ekonomik Fiyat seçeneklerimizle bizi aramanızı bekliyoruz. Belediye yetkisi dahilinde ilaçlama fırsatını yakalamak için 7/24 hizmet sunan firmamızı arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir