Haşereler ve fareler,  bünyesinde taşıdıkları mikropları insanlara bulaştırdıkları zaman çok tehlikeli olurlar. Mikropları yüzünden insanların üzerinde tifo, veba veya ölüme kadar gidebilecek sorunları yaratabilmektedir. Beşiktaş böcek ilaçlama servislerimiz,  yaşam alanlarını böceklerin getirdiği mikroplardan arındırmaktadır.

Güvenilir ve Kaliteli Hizmet 

Bunun nedeni canlılar insanların yaşadıkları yerlere girmeden önce çok kirli alanlarda yaşıyor olmalarıdır. Daha sonrada insan yaşamlarına girdiklerinde mutfaklarda sık görülmesi de aslında tehlikenin boyutunu göstermektedir. Çünkü canlılar insanların besinlerinden yedikleri zaman bu durum insanlar için hiçte sevindirici bir durum değildir. Çünkü dış ortamdan getirdiği ne kadar mikrop varsa böcekler salya ve dışkılarını bu besinlerin üzerine bırakarak insanların hasta olmalarını sağlamaktadırlar. Beşiktaş böcek ilaçlama ekibimiz sizleri bu canlıların her türlü zararından korumak için uygulama yapmaktadır. Firmamız en sağlıklı ve en güvenilir ilaçlama konularının tek adresidir. Bunun için Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktadır.

Haşere ile Bireysel Mücadele Etmeyin

Kesinlikle haşere ile mücadele işlemlerini, sizler değil de işten anlayan ve bu konuda tecrübesi olan kişiler yapmalıdır. Çünkü küçük yapılı olan bu canlıların her an ne yapacakları belli değildir. Zaten insanlar içinde en büyük tehlike oluşturacak durumlarında başında gelen bu olay kesinlikle bizim gibi ilaçlama sektöründe yıllardır bulunan ve neredeyse bir marka haline gelen ekibimiz tarafından yapılırsa canlılar sizlere hiçbir zarar veremeyeceklerdir.

Kontrol Altına Aldığımız Zararlı Canlı Türleri 

Sıçan, kırkayak, hamam böceği, kertenkele,  akrep, akar, lağım faresi, çatı faresi, tesbih böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tatarcık,  tahtakurdu, bit, tahtakurusu, sinek, mite, sivrisinek, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çıyan,çekirge, Amerikan hamam böceği, güve, Alman hamam böceği, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği,  örümcek, kakalak, kalorifer böceği,  kulağakaçan böceği, karafatma

Uygun Fiyatlarla Hizmet 

Beşiktaş böcek ilaçlama şirketimiz kalitesini sizlere uygulama esnasında gösterecektir. Uygulamalarını büyük bir öz güven ile yapan firmamız zamanla sizlere de bu öz güveni aşılayacaktır. Beşiktaş böcek ilaçlama servisimiz sizlerin canlılar ile alakalı ne tür sorunlar yaşadığını çok iyi biliyoruz. Yaptığı uygulamalarda da bu sorunun çözümü için çalışmaktayız. Fiyatlarımız, müşterilerini mutlu edecek şekildedir. Emin olun sizlere birçok olumlu fırsatı sunan ilaçlama firmamız yaptığı ilaçlama uygulamasında da bu olumlu havayı devam ettirecektir.

Ekibimiz ilçede Abbasağa, Akatlar, Bebek, Etiler  semtlerinde ve daha birçok semtte 7/24 hizmet vermektedir.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth_last]

[/one_fourth_last]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir