beylikduzu-ilaclama

Haşereler ile mücadele sağlıksal olarak büyük önem taşıdığı gibi özellikle nüfusu kalabalık olan ilçe ya da şehirlerde binlerce kişinin sağlığını doğrudan etkilemektedir. İstanbul ilinin en kalabalık ilçelerinden biri olan Beylikdüzü böcek ilaçlama işlemlerinin sıklıkla yapıldığı bir ilçe olduğu gibi, zararlı canlıların neden olduğu sağlık sorunlarının da sıklıkla görüldüğü bir ilçedir. Firmamız bu ilçede Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, güvenilir hizmet sunmaktadır.

 Haşere ile Mücadele Etmenin Önemi 

Haşereleri yok etmek, insan sağlığı açısından ciddi önem taşıdığı gibi maddi açıdan da oldukça önemlidir. Bakteri ve mikrop taşıyan haşerelere özellikle yaz aylarında artış gösterdiğinden şirketimiz, bu ilçede ilkbahar aylarının başlarından kış aylarının başlangıcına dek yoğun olarak uygulama yapmaktadır. Giderlerde yaşayan ve mikrop vektörlüğü yapan haşerelerin yanı sıra; akrep, yılan ve çıyan gibi zehirli haşereler de, ağaçlık ve taşlık alanlarının fazla oluşu nedeniyle bu ilçede yoğun olarak görüldüğünden Beylikdüzü böcek ilaçlama servisleri tarafından zehirli haşere karşı da sıklıkla uygulama yapılmaktadır. İlçede 7/24 hizmet vermekteyiz.

 Kontrol İşlemlerinin Gerçekleştirildiği Alanlar 

Ev, bina, bodrum, bahçe gibi en fazla kullanılan yaşam alanlarında, sıklıkla görülen haşereler, hem sağlık açısından tehdit oluşturur, hem de diğer alanlara kolaylıkla yayılabileceğinden, önlem alınmadığı sürece, daha büyük sorunlara yol açar. Bu nedenle haşerelere rastlanan alanlarda bir an önce uygulama yapılması şarttır. Site, yüksek katlı apartman ve büyük iş merkezi gibi alanların oldukça fazla olduğu ilçede bulunan firmalar, bu nedenle lokal uygulamalar yerine, genel ilaçlama yapmaktadır. Özellikle pire, hamam böceği, fare gibi çok hızlı bir şekilde yayılabilen haşere ve kemirgenlere karşı mücadele eden Beylikdüzü böcek ilaçlama firmaları tarafından yardım alırken, koruyucu niteliğe sahip olan ilaçların kullanılmasına da dikkat edilmelidir.

İnsan Sağlığına Zarar Veren Zararlı Canlılar

Sıçan,  kırkayak, kalorifer böceği, akar, fındık faresi, lağım faresi, çatı faresi, pamuk faresi, uyuz böceği,kertenkele, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, Alman hamam böceği, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği,  çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, hamam böceği, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma

 Hizmet Verdiğimiz Semtler ve Mahalleler 

Yakuplu, Kavaklı, Gürpınar gibi kalabalık semtlere sahip olan Beylikdüzü  böcek ilaçlama servisleri sayısının oldukça fazla olduğu bir ilçedir. Ancak Beylikdüzü böcek  ilaçlama şirketleri arasında tercih yaparken, ekonomik ilaçlama ücretleri ile hizmet sunan, Sağlık Bakanlığından onaylı olan ve garantili hizmet veren firmaları tercih etmek şarttır. Hem maddi açıdan hem de sağlık açısından son derece mühim olan haşere ilaçlama uygulamalarından etkili sonuçların alınması ve sağlıksal sorunların oluşmaması için ilçede faaliyet gösteren firmalara dikkat edilmeli ve yasal olmayan işletmelerden yardım alınmamalıdır.

Firmamız tüm semtlerde ve tüm haşere türlerini uygun fiyatlarla kontrol altına almaktadır.

ŞİRKETİMİZİN BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

Adalar
Arnavutköy
Ataşehir
Avcılar 
Bağcılar
Bahçelievler
Bahçeşehir
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
[/one_fourth]
[one_fourth]

Beykoz 
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Çekmeköy
Eminönü
Esenler 
Esenyurt
Eyüp
Fatih

[/one_fourth]
[one_fourth]

Gaziosmanpaşa
Güngören
Kadıköy 
Kağıthane
Kartal
Küçükçekmece
Maltepe
Pendik 
Sancaktepe
Sarıyer 
Silivri

[/one_fourth]
[one_fourth_last]

Sultanbeyli
Sultangazi 
Şile
Şirinevler
Şişli 
Taksim
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Zeytinburnu

[/one_fourth_last]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir