Beyoğlu, İstanbul’un en kalabalık meydanlarına sahip bir ilçe olmakla birlikte, iş yeri, cafe, restoran gibi işletmeler için en sık uygulama yapılan ilçedir. Firmamıza ait Beyoğlu böcek ilaçlama şubeleri tarafından bu ilçede haşerelere ve farelere karşı pest kontrol çok sık yapılmaktadır. Özelikle otel, mağaza, gıda işletmeleri gibi alanlarda  uygulamalar çok yoğundur.

Böceklerin Yaşam Alanlarımızda Varlığı 

Böcekler insanların yaşadığı alanları seven ve sürekli bu alanda yaşamak isteyen canlılardır. İnsanların yaşadıkları yerleri seçmelerinde ki neden canlıların yaşamlarını sürdürebilmeleridir. Bunu dışındaki hiçbir durumda  haşereler insanlar ile aynı ortamda yaşamazlar. Ama insanların yaşadıkları alanlara geldikleri zaman ise önceki ortamlarda ki pislikleri mikroplar aracığı ile insana da bulaştırırlar.

 Böceklerden Kurtulmak için Profesyonel Çözümler 

Böceklerden kurtulmak için,  uygulama yapılmadığı zaman insanlara olan etkileri de türlerine göre değişiklik göstermektedirler. Kimi böcekler insanlara zarar vermezken kimisi ise insanlara bulaştırdıkları mikroplar ile ölüme bile yol açmaktadır. Sizleri bu canlıların yarattığı olumsuz sonuçlardan kurtaracak olan Beyoğlu böcek ilaçlama firmamız artık bütün  işlemlerini sizlerin sağlığı için yapmaktadır. Çünkü ilaçlama işlemi insanlara hastalık bulaştıran canlıların yok olabileceği en etkili uygulamadır. Bunun nedeni uygulanın profesyoneller tarafından yapılıyor olmasıdır. Şirketimiz bu konu hakkında bilgi ve tecrübe sahibidir. Sizlere profesyonel anlamda en kaliteli hizmeti sunacak olan ekibimiz diğer  şirketlerden daha çok tercih edilmektedir. Şirketimiz Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, yaşam alanlarınıza profesyonel yaklaşımlarda bulunmaktadır.

Beyoğlu böcek ilaçlama servisimiz bünyesinde yaptığı çalışmalar sonucu bütün haşere ve böcekleri sizlerin hayatından tamamen atabilmektedir. Çünkü ekibimiz yaptığı uygulamalarda kullandığı kaliteli ve bakanlık onaylı ilaçlar ile canlının türü göre hareket ederek kökünü kazımaktadır. Şirketimiz, kullandığı kaliteli ilaçlar sayesinde de yaptığı her işlemden başarı ile ayrılmıştır. Bu da ekibimiz  sektöründe ki yerini üst taraflara taşıyarak vazgeçilmez hale getirmiştir.

 Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar 

Sıçan, kırkayak, hamam böceği, kertenkele,  akrep, akar, lağım faresi, çatı faresi, tesbih böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tatarcık,  tahtakurdu, bit, tahtakurusu, sinek, mite, sivrisinek, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çıyan,çekirge, Amerikan hamam böceği, güve, Alman hamam böceği, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği,  örümcek, kakalak, kalorifer böceği,  kulağakaçan böceği, karafatma

7/24 Kaliteli Hizmet 

Ekibimizin her sunduğu uygulamasında, ayrı bir kaliteli ayrı bir özen gösterme vardır. Sizlerde evinizin içerisinde yaşayan canlılardan dolayı rahatsızsanız, ekibimize ulaşarak en kaliteli ve sağlıklı hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca fiyatlarımız ile de müşterilerine kendisini sevdirmiştir. Çünkü her uygulamada ayrı bir fiyat uygunluğunda sizlere yardımcı olmamız bizim sektörde ki yerimizi daha da sağlamlaştırmaktadır. Servisimiz sizlere ilçede, Kasımpaşa, Taksim, İstiklal ve diğer tüm semtlerde de sağlığınıza farklı yönler ile etkisi olan haşere ve böceklerin sizlerin yaşadığı alanlardan yok edilmesi için uygulaması sunmaktadır.

 

ŞİRKETİMİZİN BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

Adalar
Arnavutköy
Ataşehir
Avcılar 
Bağcılar
Bahçelievler
Bahçeşehir
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
[/one_fourth]
[one_fourth]

Beykoz 
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Çekmeköy
Eminönü
Esenler 
Esenyurt
Eyüp
Fatih

[/one_fourth]
[one_fourth]

Gaziosmanpaşa
Güngören
Kadıköy 
Kağıthane
Kartal
Küçükçekmece
Maltepe
Pendik 
Sancaktepe
Sarıyer 
Silivri

[/one_fourth]
[one_fourth_last]

Sultanbeyli
Sultangazi 
Şile
Şirinevler
Şişli 
Taksim
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Zeytinburnu

[/one_fourth_last]

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir