Bina ilaçlaması genellikle yaz aylarında sıklıkla yapılan bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Bina içerisindeki haşereler bütün daireler için sorun teşkil eder. Özellikle hamamböceği, fare, pire, tahta kurusu gibi hızlı çoğalan ve hızlı hareket eden haşereler bir daireden diğerine geçer. Bir dairede bulunan haşere bütün binayı sarar. Haşereler bazen de dışarıdan apartmanın ortak alanları ( çatı, bodrum, merdiven boşlukları ) içine giriş yapar ve burada yayılmaya başlar. Bu da apartmandaki tüm daireler için sorun yaratır. Apartman ilaçlaması işte tam da bu aşamada önem teşkil eder. Çünkü bir sonraki durağı evleriniz olan haşerelerin ilerleyişini bu noktada durdurmak oldukça önemlidir. Apartmanın yanı sıra tüm mekanlarda böcek ilaçlama operasyonu gerçekleştiren firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Apartman İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Apartman ilaçlaması nasıl yapılır? Sorusunu izlediğimiz aşamaları kaydederek anlatabiliriz. Firmamız tarafından uygulanan apartman ilaçlaması;

  • Ortak alan ilaçlaması ya da daire ilaçlaması olarak yapılır. Ortak alan ilaçlaması yapılırken, yalnızca bahçe, çatı, bodrum ve merdiven boşluğu ilaçlaması yapılır.
  • Böylece haşerenin hem binaya girişi için önlem alınmış olur, hem de diğer dairelere girişi engellenir.
  • Ev ilaçlaması yapılırken de apartman içerisinde ilaçlama talep eden dairelere aynı anda ilaçlama yapılır.
  • Toplu bir ilaçlama olduğu için maliyet çok daha uygun olur. Üstelik bütün daireler ilaçlama yaptırırsa, apartmandaki haşere sorunu tümüyle biter.

Bina İlaçlamaları için profesyonel çalışan bir ekipten yardım alınması gerekir. Bu bağlamda sayısız işe imza atan profesyonel firmamızdan hemen destek alabilirsiniz.

İstanbul Bina İlaçlaması

Yetkin bir böcek ilaçlama şirketi bu konuda hem öneri sunacak hem de ilaçlama işlemini etkili bir biçimde yapacaktır.  Bina ilaçlaması yapacak olan ilaçlama şirketi Sağlık Bakanlığı onaylı olmalıdır. Yöneticinin en dikkat etmesi gereken husus budur. İlaçlama Şirketi garanti belgesi vermesidir. Garanti vermeyen ve Sağlık Bakanlığı onaylı olmayan İlaçlama Şirketleri dikkate alınmamalıdır. Nitekim söz konusu ilaçlama şirketleri tarafından yapılacak işlem hem etki göstermeyecek, hem de yöneticiyi apartman sakinlerine mahcup edecektir. Maddi ve manevi zarara uğramamak adına bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir