bitki-biti-ilaclama

GARANTİLİ BİTKİ BİTİ İLAÇLAMA

 

Bitki biti ile mücadele oldukça zor olduğu üzere; bu haşerelerin fark edilmesi ve bu zararlıları yok edebilecek ilaçların hazırlanması da oldukça zordur. Göz ile görülemeyecek kadar küçük yapılı bir canlıdır. Bu canlı oluşması için bazı şeylerin de olması gereklidir. Bitki bitinin oluşması için pamuklu ürünlerin uzun süreli rutubetli ortamda kalması gerekir. Anacak bu şekilde olan bir pamuklu ürün üzerinde bitki biti oluşabilir. Genellikle rengi beyazdır. Bu da renkli eşyaların üzerinden daha net görülmesine neden olur. Çok hızlı üreyebilen bir haşere türüdür. İnsan sağlığına zararı olan bu canlı için kesin ve kalıcı çözüm bitki biti ilaçlama yaptırmaktır. Bu uygulamayı ise ilaçlama yöntemlerini çok iyi bilen uzman ekipler yapmaktadır.

NOT: Bitki biti, adı nedeniyle, yaprak biti ile sıklıkla karıştırılır. Ancak yaprak biti otçul bir canlı olup, gözle görülebilecek büyüklüğe sahiptir. Buna karşın bitki biti, farklı ortam koşullarında oluşup çoğalan bir haşere türü olmakla beraber otçul olarak beslenmez.

Bitki Biti İle Mücadele

Bu haşereler bulundukları yerlerde tek tük gözükmezler. Genelde toplu olarak yaşayan canlı nemli ve rutubetli ortamı çok sever. Böyle ortamlarda daha sık bulunan bitki biti hızlı bir şekilde de ürer. Bu canlıda birçok haşere gibi yumurta yöntemi ile üremektedir. Ama bu haşerenin üreme yönünde diğerlerine göre farklı olan yanı yumurtasının havada asılı kalmasıdır. Daha sonra yavrular meydana gelirler. Bunlarda 1 hafta içerisinde büyürler. Bunu engellemek artık mümkündür. Çünkü bitki biti ilaçlama yapılarak bu sorun çözülebilir. Bu uygulamayı bizler tek başımıza yapamayız. Ancak ilaçlama servislerinden yardım almamız gereklidir.İlaçlama yapılma nedeni bu canlının ortamda bulunması insan sağlığı için zararlı olduğundandır. Çünkü yumurtalarının havada askıda durmasından dolayı bu canlılar astım ve solunum yolu enfeksiyonunu tetiklerler. Bu da bizlerin istemeyeceği bir durumdur. Bitki biti ilaçlama şirketleri yaptıkları uygulamalar ile artık bunun önüne geçmeye başlamışlardır. Başarılı çalışmalarını sürdüren ekipler halkın ihtiyacına göre çalışama prensiplerini sıralamışlardır.

Bitki biti ilaçlama yapılamayan ortamlarda bu canlı hızlı bir şekilde ürer. Üredikten sonra ortama bıraktıkları yumurtalar bizim için tam bir zarardır. Çünkü o yumurtalar hem insanlarda ki bazı hastalıkları tetikliyor. Bu canlı ayrıca tek başına görülmez toplu olarak hareket ederler.Ortamda birden fazla bulunan bu canlı için en sağlıklı yöntem bitki bit ilaçlama yöntemidir. Bu uygulamayı ise bizler yapamayız sadece ilaçlama firmaları yapmaktadır.

 Gün Boyu İlaçlama Hizmeti

Sibel ilaçlama, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve yasal bir şirkettir.İlaçlama uygulamalarımız doğa ve insan sağlığını koruyarak uzman ilaçlama personellerimiz dahilinde gerçekleşmektedir.Firmamız tüm haşere türlerine karşı 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir