İstanbul'un Tüm İlçelerinde Fiyatlarımız Aynıdır.İstanbul'un Tüm Semterinde Servisimiz Vardır. (0212) 540 81 28- (0216) 337 76 65 İletişim
Open
X

Blog

Blog ile ilgili bilgi yazılarının listelendiği sayfadasınız. Dilerseniz ilaçlama servisi telefon numaralarından bize ulaşarak ilaçlama yaptırabilirsiniz.

Güneşli Böcek İlaçlama

29 Aralık 2017 tarihinde · Blog, Böcek İlaçlaması, İstanbul Böcek İlaçlama kategorisine yazıldı

İstanbul’un Bağcılar ilçesinde bulunan Güneşli böcek ilaçlama servisi her türlü böcek kemirgen ve haşere türüne karşı etkin uygulama yöntemleri kullanarak, ilaçlama alanında hizmetlerine devam etmektedir. İlaçlama servisi, iş yeri, ev,..
Devamı »

Kakalak böceği ilaçlama

5 Aralık 2017 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Hamam böceğinin bir başka türü olan kakalak böceği, dünya üzerinde en fazla üremeye sahip haşere çeşitleri arasındadır. Dişi bir kakalak yılda ortalama 30 bin civarı yavru bırakır. Yaşam süresi boyunca..
Devamı »

Sineklere Kesin Çözüm

23 Şubat 2017 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Sineklere kesin çözüm sunan teknikler profesyonel firmamız tarafından kullanılmaktadır. Sineklere yaz mevsimi ile adeta özdeşleşmiştir. Sinek ile mücadele etmek için bu haşerelerin özelliklerini iyi bir şekilde bilmeniz önemlidir. Sinek ilaçlama..
Devamı »

Böcek İlaçlama İstanbul

27 Ocak 2017 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Böcek ilaçlama İstanbul başta olmak üzere bütün illerimizde yoğun bir şekilde yapılmaktadır. Türkiye’nin en kalabalık ve en büyük yerleşim birimine sahip olan İstanbul, insan kalabalığı olduğu kadar, haşerelerin çeşitliliğine da..
Devamı »

Böcek İlaçlamanın Mevsimi Yok!

9 Aralık 2016 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Böcek ilaçlamanın mevsimi yok! Haşereler sadece yazın sıcaklıklar yükselince karşıma çıkar diye düşünmeyin. Mevsim ve mekan sınırlaması olmayan haşerelerin her mevsimde karşınıza çıkabileceğini unutmayın ve tedbirinizi her an alın. Böcek..
Devamı »

Evdeki Haşerelerden Kurtulmak

14 Haziran 2016 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Evdeki haşerelerden kurtulmak için uygulanan ilaçlama yöntemlerimiz son teknolojiye uygun ve ekonominizi zorlamayacak fiyatlandırmalar ile sizlere sunulmaktadır. Yaşamın bütün alanlarında karşımıza çıkabilen haşereler özel yaşamımız olan evlerimizde görülmeye başlandığında büyük..
Devamı »

Güve İlacı

7 Haziran 2016 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Güve ilacı yaşam alanlarımızı istila eden güvelerin yok edilmesi için uygulanan profesyonel önlemde kullanılan malzemelerin tümüdür. Güveler kurtçuk denilen haşerelerin genel ismidir. İnsanlara doğrudan zarar vermeyen kullandığımız eşyaların tahribata uğramasına..
Devamı »

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire İlaçlama Fiyatları

23 Mart 2016 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Pire ilaçlama fiyatları Sibel ilaçlama şirketimizin bünyesinde ekonomik fiyatlara kolayca yapılmaktadır. Sadece pire ilaçlama konusunu değil genel olarak bütün böcek, haşere ve kemirgen türlerinin ilaçlanmasında uygulanan yöntemler ve fiyatlara etki..
Devamı »

Böcek Kovucu Cihazlar Gerçekten Etkili Midir?

Böcek Kovucu Cihazlar Gerçekten Etkili Midir?

7 Eylül 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Böcek kovucu cihazlar nasıl çalışır? Kullanım alanları? Fiyatları gibi konular insanlar tarafından sıkça merak edilen konulardır. Satın alıp almama konusunda sürekli tereddüt yaşamaları durumu söz konusudur. Buna ek olarak televizyon..
Devamı »

Apartman İlaçlama

5 Eylül 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Apartman ilaçlama işlemleri yılın belli dönmelerinde uzmanlarca periyodik olarak yapılması önerilmektedir. Apartmanlarda haşerelerle ilgi en büyük sorunu yaratan alanlar, depo, ardiye bodrum, kazan daireleri gibi alanlardır.  Apartman ilaçlama ile ilgili..
Devamı »