İstanbul'un Tüm İlçelerinde Fiyatlarımız Aynıdır.İstanbul'un Tüm Semterinde Servisimiz Vardır. (0212) 540 81 28- (0216) 337 76 65 İletişim
Open
X

Blog

Blog ile ilgili bilgi yazılarının listelendiği sayfadasınız. Dilerseniz ilaçlama servisi telefon numaralarından bize ulaşarak ilaçlama yaptırabilirsiniz.
sineklerden-kesin-kurtulun

Sineklere Kesin Çözüm

23 Şubat 2017 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Sineklere kesin çözüm sunan teknikler profesyonel firmamız tarafından kullanılmaktadır. Sineklere yaz mevsimi ile adeta özdeşleşmiştir. Sinek ile mücadele etmek için bu haşerelerin özelliklerini iyi bir şekilde bilmeniz önemlidir. Sinek ilaçlama..
Devamı »

bocek-ilaclama-istanbul

Böcek İlaçlama İstanbul

27 Ocak 2017 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Böcek ilaçlama İstanbul başta olmak üzere bütün illerimizde yoğun bir şekilde yapılmaktadır. Türkiye’nin en kalabalık ve en büyük yerleşim birimine sahip olan İstanbul, insan kalabalığı olduğu kadar, haşerelerin çeşitliliğine da..
Devamı »

images

Böcek İlaçlamanın Mevsimi Yok!

9 Aralık 2016 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Böcek ilaçlamanın mevsimi yok! Haşereler sadece yazın sıcaklıklar yükselince karşıma çıkar diye düşünmeyin. Mevsim ve mekan sınırlaması olmayan haşerelerin her mevsimde karşınıza çıkabileceğini unutmayın ve tedbirinizi her an alın. Böcek..
Devamı »

evdeki-haserelerden-kurtulmak

Evdeki Haşerelerden Kurtulmak

14 Haziran 2016 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Evdeki haşerelerden kurtulmak için uygulanan ilaçlama yöntemlerimiz son teknolojiye uygun ve ekonominizi zorlamayacak fiyatlandırmalar ile sizlere sunulmaktadır. Yaşamın bütün alanlarında karşımıza çıkabilen haşereler özel yaşamımız olan evlerimizde görülmeye başlandığında büyük..
Devamı »

guve-ilaci

Güve İlacı

7 Haziran 2016 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Güve ilacı yaşam alanlarımızı istila eden güvelerin yok edilmesi için uygulanan profesyonel önlemde kullanılan malzemelerin tümüdür. Güveler kurtçuk denilen haşerelerin genel ismidir. İnsanlara doğrudan zarar vermeyen kullandığımız eşyaların tahribata uğramasına..
Devamı »

Pire İlaçlama Fiyatları

Pire İlaçlama Fiyatları

23 Mart 2016 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Pire ilaçlama fiyatları Sibel ilaçlama şirketimizin bünyesinde ekonomik fiyatlara kolayca yapılmaktadır. Sadece pire ilaçlama konusunu değil genel olarak bütün böcek, haşere ve kemirgen türlerinin ilaçlanmasında uygulanan yöntemler ve fiyatlara etki..
Devamı »

Böcek Kovucu Cihazlar Gerçekten Etkili Midir?

Böcek Kovucu Cihazlar Gerçekten Etkili Midir?

7 Eylül 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Böcek kovucu cihazların böcek türleri üzerinde etkisini merak ediyorsanız, o zaman doğru ve faydalı bilgiler edinmek için makalemizi dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz. Böcek kovucu cihazlar nerden çıktı? Böcek kovucu cihazlar..
Devamı »

apartman-ilaclama

Apartman İlaçlama

5 Eylül 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Apartman ilaçlama işlemleri yılın belli dönmelerinde uzmanlarca periyodik olarak yapılması önerilmektedir. Apartmanlarda haşerelerle ilgi en büyük sorunu yaratan alanlar, depo, ardiye bodrum, kazan daireleri gibi alanlardır.  Apartman ilaçlama ile ilgili..
Devamı »

bocek-ilaçlama-servisi

Böcek İlaçlama Servisi

4 Eylül 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Böcek ilaçlama servisi şirketimize bağlı şubelerde bulunmaktadır. Böcek ilaçlama; böcek türlerinin kontrol altına alınabilmeleri için çeşitli uygulama ve yöntemlerle etkisiz hale getirilmeleri işlemleridir.  Böcek ilaçlama servisi 7/24 hizmet anlayışı ile..
Devamı »

ilaclama-fiyatlari

Haşere İlaçlama Fiyatları

3 Eylül 2015 tarihinde · Blog kategorisine yazıldı

Haşere ilaçlama fiyatları sık sık sorulan sorulardan birisidir. Ancak Haşere ilaçlama fiyatlarının belli bir ölçüsü ve standardı yoktur. Buna neden olan temel faktör, haşerelerin yoğunluğu ve ilaçlama yapılacak alanın yüzölçümüdür…
Devamı »