Böcek ilaçlama servisi şirketimize bağlı şubelerde bulunmaktadır. Böcek ilaçlama; böcek türlerinin kontrol altına alınabilmeleri için çeşitli uygulama ve yöntemlerle etkisiz hale getirilmeleri işlemleridir.  Böcek ilaçlama servisi 7/24 hizmet anlayışı ile kapalı ve açık mekanlarda sizlere hizmet vermek maksadıyla kurulmuşlardır. İlaçlama şirketimizde gezici böcek ilaçlama servislerimiz de yer almaktadır. İlaçlama servisleri kurulum aşamasında ve sonrasında sahip olması gereken özellikleri ile ön plana çıkarlar.

Böcek İlaçlama Servisi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim!

Böcek ilaçlama servisi seçerken nelere dikkat etmeliyim? Hizmet alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bir böcek ilaçlama servisinin sahip olması gereken nitelikleri şu ana başlık altında toplamamız mümkündür.

  • Böcek ilaçlama servisi; kuruluş tarihçesine, bir misyona ve vizyona sahip olmalıdır.
  • Faaliyet alanı net ve açık bir şekilde olmalı şeffaf olmalıdır.
  • Güler yüzlü, müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmalıdır.
  • Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ruhsata ve ilaçlara sahip olmalıdır.
  • TSE yetkililerince kullanılan ilaçların tescil damgasına sahip olması gerekmektedir.
  • Böcek ilaçlama servisi, 7/24 hizmet ilkesini benimsemelidir. İlaçlama öncesi ve ilaçlama sonrası uygulamalarda her daim müşteri ile kontak halinde olmalıdır.
  • Böcek ilaçlama servisi, hedef odaklı çalışmalıdır. Sadece kontrol altına alınması gereken zararlı canlı türünü etkisiz hale getirmelidir. Bu noktada çevre ve doğa dostu tavrını net ortaya koymalıdır.
  • Böcek ilaçlama firması aynı zamanda leke ve iz bırakmadan evleri ve mekanları kirletmeden uygulama işlemlerini yapmalıdır.

Böcek ilaçlama firması ekonomik fiyat kotası sağlamalıdır. Bu konuda her kesime adil davranılmalıdır.

Profesyonel bir böcek ilaçlama firmasında, veteriner hekimler, kıdemli ziraat mühendisleri, müşteri temsilcileri ve eğitimli saha personellerine sahip olmadır.

Böcek İlaçlama Servisi İlaçlama İşlemlerini Nasıl Yapar?

Böcek İlaçlama Servisi İlaçlama İşlemlerini Nasıl Yapar? Profesyonel bir ilaçlama şirketinin çalışma stili şu yöndedir. Haşere problemleri ile boğuşan müşteri, böcek ilaçlamasını profesyonel yapan firma arayışına girer. Çünkü her firma güvenilir değildir. Profesyonel firmayı bulan müşteri, 7/24 hizmet veren böcek ilaçlama şirketine şikayetlerini iletir.

Bu konuda böcek ilaçlama servisinin departmanları, haşerelerin tespitini,  ilaçlama yöntemini belirler. Müşteri evini ya da iş yerinin müsaitlik durumuna göre bir ön hazırlık yapar. Müşteri ilaçlama servisnden randevu talebinde bulunarak ilaçlama için gün ve saat belirler. İlaçlama için belirlenen gün ve saate ilgili işlem yapılarak haşerelerden kurtulmuş olunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir