böcek ilaçlama

Böcek ilaçlama çok ciddi bir iştir. Çünkü böcekler insanların hayatını olumsuz bir şekilde etkileyen canlılardır. Böcek dediğimiz haşereler dünyanın her kısmında ve her ülkesinde yaşamaktadırlar. Böceklerin kendine has özeliği vardır. Bu bakımdan her böcek ile mücadele etme şekli farklıdır. Böcek ilaçlama uygulamasında kullanılan böcek ilaçları her böcek çeşidi için farklıdır. Bunun için böcek ilaçlaması için ilaçlama konusunda eğitimli olmak gerekir. Böcek ilaçlama ile yıllardan beri mücadele vermekte olan bir Böcek ilaçlama şirketleri olarak 20 yıldan bu yana tüm müşterilerimize ilaçlama konusunda hizmet sunmaktayız. Böcek ve haşereler insanlara yaşamı boyunca birçok hastalık bulaştırmakta ve insanların besinlerine ortak olup insanlara zarar verirler. Yaşam alanınızı istila eden böceklerden kurtulmak ve gündelik yaşamanıza geri dönmek için Sibel İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmadan önce sektörde iyi bir ön araştırma yapmalı ve bu konuda uzman olmayan firmalardan uzak durmalısınız. Aksi durumda sayısı her geçen gün artan haşereler ve ekonomik kayıp ile baş başa kamış olursunuz. Peki, böcek ilaçlama şirketleri ile çalışırken neleri seçmelisiniz?

  • Firmanın kullanmış olduğu böcek ilacı mutlaka Sağlık Bakanlığından onaylı olmalıdır.
  • İlaçlama elemanları mutlaka böcek ilaçlama hakkında eğitim almış olmalıdır.
  • Böcek ilaçlama için alınan randevuya şirket personelinin zamanında gelmesi önemlidir.
  • Şirketten Garantili Hizmet sözünü mutlaka alın.
  • Şirketin kaliteli, güvenilir ve %100 sonuç veren bir uygulama yapacağın garantisini isteyin.

Kesinlikle korsan ilaçlama yapan firmalara böcek ilaçlaması yaptırmayın bu hem sizin hem de çevrenizdeki canlıların sağlığını tehlikeye sokar.

Böcek İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları firmamızda hesaplanırken 3 unsur etrafında bir ücretlendirme yapılır. Böceklerin insan sağlığına olan zararlarını değerlendirdiğimizde oldukça ekonomik bir uygulama olan böcek ilaçlama için firmamızı aradığınızda yetkililerimiz şu faktörlere dikkat ederek bir maliyet oluşturur. Bunlar;

  • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
  • Yok edilecek haşerenin türü ve sayısı
  • İlaçlama sırasında kullanılacak böcek ilacı miktarı

Böcek ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve randevu almak için 7/24 kesintisiz ulaşabileceğiniz numaralarımızdan bizleri arayabilir, ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir