buyukorhan-ilaclama

Dünya nüfusunun yaklaşık %25’i ile astım hastalarını %70’inin hamam böceklerine karşı alerjisi vardır. Hamam böceklerinin ömrü 1-2 yıl arasındadır. Haşere ve böcekler başta tifo, tifüs, veba, verem ve sarılık olmak üzere birçok bulaşıcı salgın hastalıklarının mikroplarını taşıyarak toplum ve insan sağlığını tehdit etmektedirler. Büyükorhan böcek ilaçlama olarak ev ve işyerlerinde haşere ve böceklerle mücadelede etkin ve kalıcı hizmetler sunmaktayız. Haşere ve böcekler 21 günlük dönemler halinde yumurtlayarak ürerler. Yavrunun yumurtadan çıkması 21 gün sonra olur. Bu nedenle ilk ilaçlamadan 21 gün sonra güçlü bir ikinci ilaçlama yapılması gerekliliği Bursa ilaçlama firmamız tarafından önemle müşterilerine belirtilir. İlaçlama uygulamasının tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Haşere ve böceklerle mücadelenin ilk uygulamaları M.Ö 2500 yıllarında Sümerler tarafından kene ve böceklere karşı sülfür bileşenler kullanılarak yapıldığına dair tarihsel kayıtlara rastlamak mümkündür. Aynı zamanda haşere ilaçları 2. Dünya savaşı yıllarında baş gösteren ve toplu insan ölümleri ile sonuçlanan bulaşıcı salgın hastalıkların önlenmesinde haşere ve böceklere karşı biyolojik silah olarak kullanılmıştır. Büyükorhan böcek ilaçlama şirketleri günümüzde gelişen teknoloji ve bilimin sunduğu son olanakları kullanarak haşere ve böceklerle mücadelede sizlere en etkin ve kalıcı hizmetleri sunmaktadır. Toplum ve insan sağlığı açısında haşere ve böceklerle etkin mücadele önemlidir.

İlaçlama uygulamaları jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama olmak üzere iki türlü yapılmaktadır. Büyükorhan ilaçlama firmaları olarak bu ilaçlamaları başarı ile uygulayarak etkin ve kalıcı sonuçlar almaktayız. Sıvı ilaçlama yapıldıktan sonra 2 saate yakın ilaçlama alanı kapalı tutulur ve sonrasında yaklaşık 30 dakika kadar havalandırılır. Sıvı ilaçlamada buharlama yöntemi kullanıldığı için ilacın etkisi ilaçlama yapılan alanın tamamında görülür. Jel ilaçlamada ise jelin haşere ve böcekleri davet eden bir hormon salgılaması söz konusudur. Gündüz yuvasında saklanarak geçiren haşere ve böcekler bu hormonun etkisiyle yuvalarından çıkarak bu ilaçtan yer ve yuvasına döndükten bir süre sonra zehir’in etkisiyle ölür. Ölen bu hayvanı yiyen diğer haşere ve böcekler de zehirlenerek zincirleme olarak ölüme katılırlar. Büyükorhan ilaçlama yaptığı bu uygulamalar sonrasında sizlere temiz ve Hijyen olan sağlıklı yaşam alanlarını sunar. İlaçlama işi insan ve toplum sağlığı söz konusu olduğundan bilgili ve deneyimli ekipler tarafından yapılması önemlidir. Büyükorhan ilaçlama fiyatları belirlenirken ilaçlama yapılan alandaki haşere ve böcek türleri ile bunların sayısal çoklukları dikkate alınır ve sizlere uygun çözümler sunulur. Haşere ve böcekler taşıdıkları salgın hastalık mikropları ile halk sağlığını tehdit ettikleri gibi fare türü kemirgenler elektrik kabloları ve havagazı borularını kemirerek başta yangın olmak üzere birçok felaketlere de neden olurlar. Büyükorhan böcek ilaçlama fiyatları ile bölgesinde en uygun çözüm seçeneklerini sizlere sunarak bu gibi tehlikelerden de uzak kalmanızı sağlar.

Haşere ve böceklerle mücadelede ilaçlama uygulamaları sadece bunlarla sınırlı değildir. Aynı zamanda park, bahçe, bağ ve tarım alanlarındaki bitkilere de ilaçlama yapılabilmektedir. Böcek ilaçlama fiyatları Büyükorhan ilçesinde bünyesindeki ziraat mühendislerinin nezaretinde yapılan toprak ve bitki analizlerine göre belirlenmektedir. Bu yönüyle kırsal alanda verdiğimiz ilaçlama hizmetleri ile haşere ilaçlama fiyatları Büyükorhan ve civarında en uygun çözüm seçenekleri olarak sizlere sunulur. Kredi kartı ile ödeme seçeneği ile sizlere en uygun ödeme planları yapılarak böcek ilaçlama şirketleri Büyükorhan ilçesinde ev ve işyerlerinin temiz ve Hijyen sağlıklı yaşam alanları oluşmasına katkıda bulunur.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir