cekmekoy-ilaclama

Kalabalık nüfusa bağlı olarak artış göstermekte olan haşere ve kemirgenlerden kurtulmak adına Çekmeköy böcek ilaçlama firmaları yıllardan beri hizmet vermektedir. Yaşam alanlarımıza gelerek bizlere çeşitli hastalıklar bulaştıran bu canlılar ile bireysel olarak mücadele etmek imkânsızdır. Dünya üzerinde oldukça fazla sayıda haşere  türü bulunmaktadır. Bu böcekler yaşadığı ortamlar itibari ile üzerilerinde birçok mikrop ve bakteri barındırırlar. Beslenme ve temas yolu ile bizlere bu mikropları bulaştırırlar. Onların verebilecekleri zararlardan kurtulmak adına Çekmeköy böcek ilaçlama servisleri, etkili ve kalite ilaçları ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda işlemlerinde Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktadır.

Haşerelerin İnsanlara Verdiği Zararlar 

Doğal ortamlarında besin ihtiyaçlarını karşılayamayan böcekler insanların yaşam alanlarına gelerek onların besinlerinden faydalanmaktadır. Açıkta bulmuş oldukları yiyeceklerin üzerinde gezinerek taşımış oldukları mikropları ve bakterileri bırakmaktadırlar. İnsanlara bulaşan hastalıkların birçoğu zararlı haşere ve kemirgenlerden bulaşmaktadır. Günlük yaşantımızı olumsuz yönde etkileyen böcekler eşyalarımıza da zarar vererek bizleri ekonomik anlamda da zarara uğratırlar. Bulaştırmış oldukları hastalıkların başında verem, veba, tifo, difteri, dizanteri, astım, kronik hastalıklar, alerjik reaksiyonlar, deri döküntüleri, cilt hastalıkları, solunum güçlükleri gelmektedir. Çekmeköy böcek ilaçlama firmaları ilerleyen ve gelişen teknolojiyi de yakından takip etmekte olup üretilen en son makineleri kullanmaktadır.

Garantili Kontrol Yöntemleri 

Haşere ile mücadele işlemleri oldukça önemli bir iştir. Burada söz konusu olan insanların sağlıklarıdır. Bu bakımdan kullanılan ilaçların kaliteli olması uygulama yapacak olan kişilerin uzman ve eğitimli olması oldukça önemlidir. Kullanılan ilaçlar haşere ve kemirgenlerin türüne göre değişebilmektedir. Haşerelerin sıklıkla bulundukları yerlerde sıvı ilaçlama ve ağır kokulu ilaçlar kullanılmaktadır. Ancak her haşere türü için aynı ilaç ve aynı yöntemin uygulanması doğru değildir. Bir haşere üzerinde etki gösteren ilaç bir başka böcek üzerinde aynı etkiyi göstermeyebilir. Biyolojik yapıları farklı olduğundan dolayı aynı sonuçlara ulaşılamaz.Şirketlerimiz, müşterilerinin ekonomik durumlarını da göz önünde bulundurarak uygun  fiyatlar ile hizmet vermektedir. On yedi mahalle ve beş köyden oluşan ilçede  haşere ve kemirgenler ile mücadelesinde profesyonel destek almaktadır.

Bütün Zararlı Canlılara Garantili Çözümler 

Çekmeköy böcek ilaçlama firmaları sıçan, kırkayak, mayt, hamam böceği, kertenkele,  akrep, akar, lağım faresi, çatı faresi, tesbih böceği, Alman hamam böceği,fındık faresi, yılan, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tatarcık,  tahtakurdu, bit, tahtakurusu, sinek, mite, sivrisinek, güve,eşek arısı,tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çıyan,çekirge, Amerikan hamam böceği,  halı böceği, uyuz böceği,  örümcek, kakalak, kalorifer böceği,  kulağakaçan böceği, karafatma gibi haşere türlerini ekonomik fiyatlarla kontrol altına almaktadır.

hizmeti vermektedir. Sağlık bakanlığınca onaylı olan firmamız günün her saati uzman ekipleri ve profesyonel servisler ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir