Bahçelievler Çobançeşme, yerleşimin fazla olduğu bir bölgedir. Çobançeşme böcek ilaçlama servisimiz, Çobançeşme bölgesinde bulunan açık ve kapalı tüm alanlara ilaçlama servislerini ulaştırmaktadır. Böylece Çobançeşme sakinleri huzurlu ve güvenli ortamlar içerisinde yaşam sürmektedir. İlaçlama Yöntemlerimiz Sağlık Bakanlığı’nın onayıyla gerçekleşmekte olup gün boyu müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

İlaçlama Hizmeti Alırken Dikkat Etmelisiniz!

Haşerelerin insanların yaşam alanlarının içerisinde çoğalması ilaçlama firmalarının sayısını da arttırmaktadır. Ancak her firma beklenen kalite ve güven içerisinde hizmet vermemektedir. Durum böyle olunca ilaçlama hizmeti alacak kişilerin dikkat etmesi gereken önemli hususlar ortaya çıkmaktadır. Çünkü haşere ilaçlama, pire ilaçlama gibi uygulamaların tümü oldukça dikkat ve bilgi isteyen çalışmalardır. Yasal olarak ilaçlama izni bulunmayan firmalardan kesinlikle hizmet almamalısınız. Bu gibi hizmet sağlayan firmalar nedeniyle çoğu kişi maddi kayıplar yaşadığı gibi önemli sağlık sorunlarıyla da karşı karşıya kalmaktadır. Alacağınız hizmetin kalitesini anlamak için firmanın sahip olduğu belge ve referanslarını sorgulamanız oldukça önemlidir.

İlaçlaması En Çok Yapılan Haşere ve Fare Türleri;

  • kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, pamuk faresi, ev faresi, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği
  • Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı

Çobançeşme böcek ilaçlama hizmeti haşere ve fare türleri üzerinde %100 kontrol sağlayarak kalıcı sonuçlara ulaşmaktadır. Böcek ilaçlama Çobançeşme hizmeti haşerelerin zararlarından korunmanızı sağlamaktadır. Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanan ilaçlarımız haşereleri etkisiz kılarken ilaçlama yapılan bölgeleri korur.

Bahçelievler Çobançeşme ilaçlama firmaları arasında kesintisiz hizmet sunan servislerimiz 7 gün 24 saat yanınızdadır. Müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi ve randevu talep edebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir