cumhuriyet-bocek-ilaclamaYeşil alanların hakim olduğu park, bahçe, site gibi alanlar içerisinde hızlıca üreyen böcek ve fare türleri çeşitli yollardan yaşam bölgelerimizin içine dağılırlar. Böcek ve fare türlerinin varlığı insanların yaşam kalitesini ve sağlığını olumsuz olarak etkilemektedir. Haşere bulunan bölgelerin mutlaka profesyonel ilaçlama yöntemleri ile ilaçlanması gerekir. Bahçelievler ilçesinde bulunan Cumhuriyet böcek ilaçlama servisi tüm haşere türlerine karşı profesyonel ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Açık ve kapalı tüm bölgelere en kısa zamanda ulaşan ilaçlama personellerimiz haşerelerden yaşam alanlarınızın kurtulmasını sağlamaktadır.

Haşereler İle Mücadelenin Önemi

Böcekler yaşam alanlarımızda her yerde karşımıza çıkmaktadır. Gerekli müdahale yapılmadığında daha fazla çoğalırlar. Çünkü bu canlılar yumurta bırakarak tek seferde yüzlerce yavru bırakabilirler. İlaçlama yapılmayan alanlarda sorunlar daha da büyüyerek sürecin yavaş ilerlemesine neden olur. Cumhuriyet böcek ilaçlama haşere türlerinin üremelerine zaman vermemek için ilaçlama çalışmalarını 7 gün 24 saat sürdürmektedir.

Bahçelievler’de böcek sorunu yaşayan kişilerin en büyük yardımcısı böcek ilaçlama hizmetleri olmaktadır. İnsanların kanı ve yiyecekleriyle beslenen bazı haşere türleri önemli sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda tahta, pamuk, yün, kumaş, ahşap gibi materyallerle beslenen haşere türleri de maddi kayıpların yaşanmasına neden olmaktadır.

Haşerelerden İnsanlara Bulaşan hastalıklar;

  • verem, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, dizanteri, gıda zehirlenmeleri, grip Veba, humma, sıtma, tifüs, hepatit,

Böcek ilaçlama Cuhmhuriyet; akar, lağım faresi, çatı faresi, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, ev faresi salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, fındık faresi, pamuk faresi, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, gibi karşı karşıya kaldığınız tüm haşere ve fare türlerini etkisiz kılacak ilaçlama ekipmanına sahiptir.

Günboyu Cumhuriyet böcek ilaçlama servislerimize ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir