darica-ilaclama

 

 

 

Darıca doğal güzellikleri ve tarihi ile birçok insanın gönlünde taht kurmuş bir yerdir. Yaz aylarında sıcaklık oldukça artış gösterir. Bizans dönemlerine ait kalesi, Bayramoğlu yarımadası, sahilleri, parkları ve hemen hemen herkes tarafından duyulmuş darıca hayvanat bahçesi ile yurt içinden, dışından birçok turistin akınına uğrayan bir yerdir. Eşsiz güzellikleri içerisinde barındıran darıca sıcak hava şartlarından dolayı da haşerelerin sıkça bulunduğu bir yerdir. Böcekler asıl bulunmaları gereken yer olan yeşillik alanlardan insanların bulundukları alanlara yönelirler. Bunun sebebi besin kaynağı bulmak isteyişleridir. Ancak birçok hastalığı bizlere çeşitli yollar ile aktarırlar ve ölüme dahi sebep olabilirler. Bizler fark etmesek de zehirlenmeler başta olmak üzere çeşit çeşit mikrobu böcekler vasıtası ile taşırız ve yaşam kalitemiz düşerek bağışıklık sistemimiz zayıflar. Bu nedenle böcek ilaçlama şirketleri tarafından sunulan hizmetlerden faydalanarak ilaçlama yaptırmalıyız.

Bireysel olarak yapılacak müdahaleler bizlere kesin ve etkili sonuçlar vermez. Boşuna zaman kaybına uğrarız bunun yanında da alacağımız ilaçlar ile maddi olumsuzluklar yaşarız. Bunun yerine güvenilirliğinden emin olunan bir şirket tarafından zamanında yapılan darıca böcek ilaçlama sizlerin daha sağlıklı bir ortamda yaşamanızı sağlar. Böcekler insanlar var olduğundan beri bizlerle yaşamakta ve hayatlarımıza ortak olmaktadırlar. Birçok insanın ölmesine neden olan bu canlıların mutlaka yaşadığımız ve faaliyet gösterdiğimiz alanlardan uzak durmaları gereklidir.

En Çok İlaçlaması Yapılan Haşere ve Fare Türleri;

pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene,tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite

Haşereler özellikle sonbahar aylarında evlere yönelirler bunun nedeni yağmurun yağması ile yuvalarının bozulmasıdır. Evlere gelerek kendilerine duvar çatlakları gibi yerlerde yuva yaparlar ve yumurtalarını bırakırlar. Böyle bir durum insanların hem korkmasına hem de haşerelerin yiyecekler üzerinde dolaşarak salgı ve dışkılarını bırakmaları ile hastalanmalarına sebebiyet verir. Böceklerin evlere yönelmemeleri için alınacak önlemler elbette vardır. Misal böcekler borular aracılığı ile evlerin içlerine girerler bu boruların herhangi bir madde ile kapanması sonucunda bir nebze de olsa engellenmiş olurlar. Ayrıca kapı ve pencerelere takılacak olan sineklikler ile de uçarak gelen böceklerin istilasından kurtulmuş oluruz.

Böceklerin Neden Olduğu Hastalıklar

Darıca iklim şartları, kalabalık insan sayısı ile haşerelerin sıklıkla bulunduğu bir yerdir. Buraya ayrıca doğal güzelliklerinden dolayı birçok insanda gitmektedir. Zaten kalabalık olan nüfus yaz aylarında daha da artış göstermektedir. Böceklerin yoğun olduğu bu yerde mutlaka Darıca böcek ilaçlama yapan uzman ekipler tarafından ilaçlama işleminin yapılması gerekir. Aksi takdir de böceklerin kısa bir zamanda üreyerek tüm alanı kapsamaları söz konusu olur. Böylelikle kurtulmak çok daha zorlaşır. Tifüs, verem, mantar, dizanteri, hepatit böceklerden insana geçen hastalıklardan yalnızca birkaçıdır. Bu hastalıklar insanların ölmeleri ile sonuçlanan ciddi problemlerdir. Haşere ilaçlama şirketleri tarafından yapılacak olan uygulamalar sonucunda bu rahatsızlıklara sebep olan haşereleri tam anlamı ile hayatımızdan uzaklaştırabiliriz.

Böcekler birçoğumuzun korktuğu ve görmesi ile dahi alerjik reaksiyonlara sebebiyet veren canlılardır. Yukarıda da belirtildiği gibi bulaştırdığı hastalıklar yaşam kalitemizi düşüren problemlerdir. Bunun için yapılacak olan en doğru uygulama güvenilir ve bütçemize uygun böcek ilaçlama fiyatları sunan şirketler tarafından ilaçlama işleminin yapılması olacaktır. Biz şirketimiz olarak sizlerin sağlığını temel prensip olarak edindik ve kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylı halk sağlığına uygun ilaçlardır. Darıca böcek ilaçlama hizmetini sizlere üstün bir ekip ile sunmaktayız. Ekiplerimiz aldıkları eğitimler ile uzmanlaşmış kişilerdir. 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz, istediğiniz gün ve saatte bizlere ulaşarak hizmetlerimizi talep edebilirsiniz. Yalnızca birkaç saat sürecek işlemler sonucunda daha sağlıklı ve huzurlu ortamlara kavuşabilirsiniz. Online olarak hemen bizi arayabilirsiniz.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir