dilovasi-ilaclama

Kocaeli’nin ilçelerinden biridir. Geçtiğimiz yıllarda Gebze’den ayrılmış ve ilçe olmuştur. Ege bölgesinin tüm güzelliklerini denizin mavisini ve ormanların yeşilini içerisinde barındıran şirin bir ilçedir. Dünyanın her yerinde karşımıza çıkmakta olan haşere sorunu burada da karşımıza çıkmaktadır. Özellikle yaz aylarında tarlalarda bağda bahçede ve yaşam alanlarımız olan evlerimizde sıklıkla karşımıza çıkmaktadırlar. Artık günümüzde böcek ilaçlama oldukça önem teşkil etmektedir. Haşere ilaçlama herkesin yapa bileceği bir iş değildir.

Böcek ilaçlama insanların hayatlarını oldukça tehlikeye atmakta olana haşerelere karşı başlatılmış bir mücadele yöntemidir. Kesinlikle profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bu sektör hakkında bilgisi olmayan ve uzman olmayan kişilerin ilaçlama yapması insanların sağlığı için oldukça tehlikeli bir durumdur. Eski yıllarda insanların önemsemedikleri haşerelerden ölen birçok insan karşımıza çıkmaktadır. Bazıları haşere türleri bitkilerimize zarar verirken bazıları da insanlara zarar vermektedir. Kan emerek beslenen böcekler insanlara verem, tifo, difteri, astım, alerjik reaksiyonlar, cilt ve deri gibi birçok hastalık yaymaktadırlar. Dünya üzerinde milyonlarca böcek türü yaşamaktadır. Bu böceklerin birçoğu insanlar tarafından önemsenmemekte. Ancak şöyle bir gerçek var ki insanlara bulaşan hastalıkların % 50 si bu zararlı haşereler tarafından bulaşmaktadır. Bu kapsamda Dilovası böcek ilaçlama yıllardan bu yana insanların sağlıkları için mücadele etmektedirler.Böcek ilaçlama Dilovası daima hizmet sağlamaktadır.

Dilovası Böcek İlaçlama Yöntemleri

Evlerimizde ya da bulunduğumuz yerlerde bu haşere türleri ile karşılaştığımızda kendimizce ürettiğimiz yöntemleri kullanmak, bilmediğimiz ilaçları kullanmak hiçte doğru bir davranış değildir. Yanlış kullanılan ilaçlar dozları ayarlanamadığı zaman yüksek kimyasal maddesi içerdiklerinden dolayı oldukça zarara sebebiyet vermektedirler. Her böcek türü için aynı ilaçların kullanılması doğru değildir. Bazı ilaçlar bazı böceklere etki edemeyebilmektedir. Bu sebeple böcek ilaçlama firmaları önce haşerenin türünü yaşadığı alanı ve ne ile beslendiğini tespit etmeden ilaç hazırlamamalıdır. Aynı zamanda kullanılan yöntemlerde bir o kadar önemlidir. Bazı haşerelere sıvı ilaçlama yöntemi olan kokulu ve kokusuz ilaçlama kullanılırken bazısına da jel ilaçlama yöntemi uygulanmaktadır. Açık ve kapalı ortamlarda yapılan ilaçlamalarda alınması gereken birtakım önlemler vardır. İlaçlama öncesinde ve sonrasında alınması gereken bu önlemlere uyulmadığı takdirde kalıcı çözümün sağlanabilmesi olanaksız hale gelecektir.

Günümüzde varlığını sürdürmek de olan ve gün geçtikçe çoğalmakta olan korsan ilaçlama firmaları insanların sağlıklarını hiçe saymakta ve sadece maddi kazanç elde etmeyi amaçlamaktadırlar. Bu gibi yasal olamayan firmalara destek veren insanlar maddi ve manevi zarara uğramaktadırlar. Haşere ilaçlama dilovası karafatma, danaburnu, hamam böceği, arı, kertenkele, yılan, akrep, sinek, çiçek böceği, bit, pire, bitki biti, kalorifer böceği ve akla gelebilecek birçok haşere türü için açık ya da kapalı alan fark etmeksizin haşere ilaçlama hizmeti vermektedir.

Toplu yaşam alanlarımızda bizimle birlikte yaşamakta olan bu haşerelerden kurtulmak ancak ilaçlama yaptırmak ile mümkündür.

Gün Boyu Hizmet Veren Dilovası Böcek İlaçlama Servisi

İlaçlama talebinde bulunacağınız firmaların iyi bir şekilde araştırılması gerekmektedir. Sibel ilaçlama şirketi sağlık bakanlığınca onaylı olup tüm ilaçları ziraat mühendislerinin kontrolünden geçmektedir. Okul, bina, ev, cami, dershane, iş yeri, ofis gibi açık ve kapalı alanların tümünde ilaçlama yapılmaktadır. Tüm il ve ilçelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz.

En Çok Görülen Zararlı Haşereler;

Kalorifer böceği,Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık,çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan,tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi,pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi,kene

 

 

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir