esenyurt-ilaclama

Esenyurt’ta faaliyet gösteren firmamızın, Esenyurt böcek ilaçlama servisleri ilçenin tüm semtlerinde Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla hizmet vermektedir.

Hizmet Alanlarımız 

Esenyurt ilçesi, Ardıçlıevler , Atatürk , Cumhuriyet , Çakmaklı , Esenkent , Fatih , Güzelyurt , İncirtepe, İnönü , İstiklal , Mehterçeşme , Merkez , Namık Kemal , Örnek , Pınar , Saadetdere , Sanayii , Talatpaşa , Yenikent  ve Yeşilkent  olmak üzere 20 mahalleden oluşmaktadır. Esenyurt böcek ilaçlama servisleri bölgenin tüm semtlerinde böcek ve haşere ilaçlama hizmeti vermektedir.

İlçede halka hizmet veren tüm işletmeler ve kamu kuruluşları toplum sağlığı açısından hijyenik tutulma amaçlı sürekli denetim altında olan yerlerdir.  Özellikle halkın ortak kullandığı toplu yaşam alanları bulaşıcı salgın hastalıklara meydan vermemek için sıklıkla Esenyurt böcek ilaçlama servisleri tarafından uygulama yapılmaktadır.

Kaliteli Hizmet Almak için Bize Ulaşın

Piyasada bulunan basit ve ucuz ilaçlarla böcek ve haşerelere karşı yapılan mücadele istenilen sonucu vermez. Çünkü işlemlerinde kullanılan ilaçlar böceklerin ve haşerelerin türüne göre özel olarak hazırlanmakta. Her haşere türünün biyolojik yapısı ve direnci farklı olacağından haşerelerin direncine ve beslenme şekline göre özel ilaçlar uygun dozajda ayarlanmalı. Ayrıca insan ve çevre sağlığı dikkate alınarak ilaçlanacak ortamın koşullarına göre de farklı  yöntemler uygulanmalı. Bütün bu işlemler ilaçlama konusunda bilgi ve tecrübe gerektirir. Bu açıdan haşere türü ne olursa olsun yapılacak mücadele ve işlemler uzman  firmalar tarafından uygulanmalıdır.

7/24 Hizmet

Servislerimiz birçok alanda 7/24 hizmet vermektedir. En kaliteli ilaçları uygun fiyatlarla uygulamaktadır.

Açık ve kapalı tüm alanlarda, Sıçan, kırkayak, hamam böceği, kertenkele,  akrep, akar, lağım faresi, çatı faresi, tesbih böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tatarcık,  tahtakurdu, bit, tahtakurusu, sinek, mite, sivrisinek, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çıyan,çekirge, Amerikan hamam böceği, güve, Alman hamam böceği, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği,  örümcek, kakalak, kalorifer böceği,  kulağakaçan böceği, karafatma gibi haşere ve fare türlerini kokulu, kokusuz yöntemlerle kontrol altına almaktayız.

Kaliteli hizmet alarak böceklerden kurtulmak için bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir