İstanbul'un Tüm İlçelerinde Fiyatlarımız Aynıdır.İstanbul'un Tüm Semterinde Servisimiz Vardır. (0212) 540 81 28- (0216) 337 76 65 İletişim
Open
X

istanbul ilaçlama

istanbul ilaçlama hakkında bilgilerin yer aldığı sayfadasınız. İlaçlama yaptırmak isterseniz telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Güzelyalı Böcek İlaçlama

15 Mayıs 2013 tarihinde · İstanbul Böcek İlaçlama kategorisine yazıldı

 İstanbul böcek ilaçlama firmalarının sıklıkla uygulama yaptığı Pendik ilçesine bağlı bir semt olan Güzelyalı’da bahar ve yaz aylarında haşere ve kemirgen sorunu ile sıklıkla karşılaşılmaktadır. Adından da anlaşıldığı gibi deniz kenarında..
Devamı »

Balat Böcek İlaçlama

2 Mayıs 2013 tarihinde · Fatih İlaçlama Şirketleri, İstanbul Böcek İlaçlama kategorisine yazıldı

Fatih ilaçlama firmaları arasında önemli bir yeri olan Balat böcek ilaçlama evinizde ya da iş yerinizde görülen haşere türleri ile mücadele ederek yok olmalarını sağlamaktadır. Balat’ta görülen hamamböceği, tahtakurusu, pire,..
Devamı »

Beykoz Böcek İlaçlama

8 Haziran 2012 tarihinde · İstanbul Böcek İlaçlama kategorisine yazıldı

Beykoz böcek ilaçlama şubemiz ile, İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçelerinde olduğu gibi bu ilçede de kaliteli ve garantili hizmet anlayışı ile haşere mücadelesi vermekteyiz. Doğrudan ya da dolaylı şekilde birçok..
Devamı »

Sultanbeyli İlaçlama

8 Haziran 2012 tarihinde · İstanbul Böcek İlaçlama kategorisine yazıldı

Canlıların insanların dışında yaşadıkları alanlardan hiçbir zaman insanlar rahatsız olmazlar. Ama bu canlılar ne zaman insan yaşamına girmeye başlarlarsa insanlar bu durumda büyük bir sıkıntı almaya başlarlar. Çünkü bu canlılar..
Devamı »