EV İLAÇLAMA
Evlerde karşılaşılabilinen kişinin ve yakınlarının fiziksel ve ruhsal sağlığını olumsuz etkileyebilen sorunlardan birisi de evde böcek görülmesidir. Eviniz ne kadar temiz olursa olsun, dış etkenlerle her zaman bulaşma mümkün olabilmektedir. Örneğin dışarıdan gelen bir paketle, ayakkabı altında, evin kalorifer boruları vasıtasıyla ya da ev içindeki bazı yarıklar ve gözle görülmeyen açıklılar nedeniyle böcekler sizlerin de evini mesken tutabilirler. Evde haşere sorunu ile karşılaşıldığında panik yapmadan hızlı bir tedbir almak gerekmektedir. Zira böcekler taşıdıkları bazı hastalık yapıcı mikropları bizim de yaşam alanlarımıza getirmekte bu nedenle de tüm ev halkının sağlığını tehdit eder hale gelmektedir. Genelleme yapmak gerekirse, birçok böcek türü direkt olarak insanı ya da evcil hayvanı sokmaz, ancak besin bulmak amacıyla açıkta bırakılmış gıdaların üzerinde dolaştıklarından bazı salya ve atıklarını yiyeceklerimiz üzerinde bırakırlar. Bunlar da yendiğinde insan sağlığını tehdit eden boyutlara ulaşabilmektedir.
Evde böcek ve haşere türü canlılarla baş etmenin tek ve güvenilir yolu ev ilaçlama işleminde uzman kişilerden yardım almak gelmektedir. Asla bireysel yapılacak bir eylem değildir. Piyasada böcek ilaçlamasına yönelik olarak kontrolsüz bir şekilde üretilmiş ve satışı devam eden ürünler olabilmektedir. Bunlar asla kullanılmamalıdır. Zira böcek ilaçları mutlak surette lisanslı ve Sağlık Bakanlığı onaylı olmalıdır. Firmamızca yapılan ev ilaçlama işleminde insan sağlığına zararlı ilaçlar kesinlikle kullanılmamaktadır. Tümü bakanlık onayı altında üretilmiş ilaçlardır. Aynı zamanda tüm uygulamalarımız da eğitimli ve deneyimli uzmanlarımızca tatbik edilmektedir.

Gerektiğinde hızlı bir şekilde uzman firmamız ile irtibata geçip randevu talebinde bulanabilirsiniz. Sonrasında belirlediğiniz zaman içerisinde ekibimiz sorununuzu tespit etmek için sizi evinizde ziyarete geleceklerdir. Teftiş ziyareti sırasında yapılacak işlem ve ev ilaçlama fiyatı hakkında da bilgilendiriliyor olacaksınız. Ev ilaçlama fiyatları, tatbik edilen işlem, uygulama alanına göre faklılık gösterebilmektedir. Firmamız verdiği hizmetle karşılaştırıldığında ekonomik son derece nitelikli hizmeti bir arada büyük bir özenle sunmaktadır. Böcek ve haşere ilaçlamalarında, uzmanlarla çalışmak sizi üzmeyecek, en kısa ve ekonomik yoldan sağlıklı bir sonuca da ulaştıracaktır.
Yaşam alanlarımızda son dönemlerde nüfusun artması ile birlikte doğru orantılı olarak haşere ve kemirgenlerde de artış görülmeye başlanmıştır. Özellikle ortak kullanım alanı olan hastane, okul, cami, restaurant ve bina ilaçlama işlemleri düzenli olarak yapılmalıdır. Bu bölgelerde yaşayan insan sayısı daha fazla olduğundan beslenmek için canlılarda bu bölgeye giriş sağlayacaklardır.

Ortak kullanım alanları gibi bölgelerde özellikle az kullanılan alanları kendilerine yuva olarak kullanan haşere ve kemirgenler için de bodrum, çatı ve kömürlük ilaçlama işlemlerinde profesyonel bir ekip ile çalışarak ilaçlama işlemlerini yürütmekteyiz.
Bulundukları ortamda her türlü mikrobu üzerlerinde taşıyarak sizlerin yaşam ortamlarınıza enjekte etmektedirler. Farklı yollar ile bulaştırdıkları mikroplar yüzünde sizler birçok hastalığa yakalanmaktasınız. Bu neden ile sizin sağlığınız düşünülerek hazırlanmış olan özel ilaçlarımız ile açık ya da kaplı tüm alanlarda hizmet veren firmamız villa ilaçlama işlemleri ile müstakil alanda ve bahçeli evde oluşabilecek zararlılara karşıda önlem almaları için müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Hedeflenen böcek türüne bağlı olarak kullanılan böcek ilacı, yöntemi ve ilaçlama makinesi farklılık gösterebilmektedir. En doğru böcek ilacının seçiminin ve yöntemin tespitinin profesyonel böcek ilaçlama ekibine bırakılması akıllıca bir harekettir. Yapılacak ön tespit sonrasında ekibimiz mekânın sorununa yönelik olarak sizin çözüm ortağınız olacaklardır. Firmamızda müşteri memnuniyeti en temel ilkemiz olmaktadır. Bu nedenle de çalışmalarımızda sizin öncelikleriniz, öneri ve şikâyetleriniz önemlidir. Tüm ilaçlama makinelerimiz belli periyotlarla bakıma alınıp, gerekli temizliği ve kontrolleri yapılmaktadır. Bu sayede de ilaçlama makinelerimizden tam verim ve yüksek performans almaktayız. Sektördeki olumlu referanslarımız sayesinde her geçen gün çok sayıda aileyi ve iş sahibini de mutlu edip konforlu ortamlara kavuşturmaktayız. Böcek ve haşere ile savaşınızda sizinle iş birliği yapıp çözüm ortağınız olmaya hazırız. Bunu da nitelikli ekibimize, çağdaş uygulamalarımıza, kontrollü ilaçlarımıza ve modern ilaçlama makinelerimize borçluyuz.
İlaçlama şirketleri arasında 18 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize en uygun ilaçlama fiyatları ile güvenilir ve kaliteli kesin çözüm odaklı olarak sonuçlar üreterek ilerlememizi sürdürüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir