Evdeki haşerelerden kurtulmak için uygulanan ilaçlama yöntemlerimiz son teknolojiye uygun ve ekonominizi zorlamayacak fiyatlandırmalar ile sizlere sunulmaktadır. Yaşamın bütün alanlarında karşımıza çıkabilen haşereler özel yaşamımız olan evlerimizde görülmeye başlandığında büyük sıkıntı yaratır. Hiç kimse evinin içinde nereden çıkacağı belli olmayan haşereler ile yaşamak istemez. Evdeki haşerelerden kurtulmak için geleneksel yollara başvurmak tehlikeli olduğu gibi ekonomik zarardır. Böyle durumlarda profesyonel bir ev ilaçlama uygulaması yapılmalı ve sağlığınızı tehdit eden unsurları ortadan kaldırmalısınız. Firmamızda böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar altında sıralanacak olursa;

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama

Sibel İlaçlama firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı olup bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir. Ev ilaçlama uygulamalarında dikkat etmeniz gereken en önemli ayrıntılardan biri de çalışacağınız firmayı doğru seçmek olacaktır. Peki, firma güvenirliği nasıl anlaşılır?

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır sorusu hemen her sektörde cevabı aranan bir konudur. İlaçlama uygulamalarında güvenilir ve kaliteli bir firma ile çalışmanız hayati önem taşır. Ev ilaçlamada kullanılan ilaçlar uygulanırken TSE damgalı ve Sağlık Bakanlığından onaylı olması önceliğimizdir. Sıvı ilaçlama ve jel ilaçlamanın daha fazla kullanıldığı ilaçlama yöntemlerinde personellerimiz aldıkları tedbirler ile kısa sürede sonuç alırken, rutin yaşamınıza geri dönmeniz sağlanır. Peki, firma güvenirliği nasıl anlaşılır?

 • Çalışacağınız firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olup olmadığına bakın.
 • Firmanın Garantili Hizmet sözünü vermesi kendine güvenini gösterir.
 • İlaçlamaya gelen personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri kullanması işine verdiği önemi gösterir.
 • Firmanın kullandığı bütün ürünlerin TSE damgalı olması ve bütün yasal prosedürleri (sertifika, çalışma izni, Sağlık Bakanlığı onayı, ruhsat) yerine getirdiğinden belgelerin fotokopisini isteyerek emin olun.

Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlar kullanan ve kaliteli ekibi ile “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hareket eden firmamızı günün her saati arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları hesaplanırken maliyetin belirlenmesinde etkili olan unsurlar vardır. Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlar ile yapılması gereken işlem için güvenilir bir firma ile çalışmanız şarttır. Sıvı ilaçlama, jel ilaçlama uygulamalarına alternatif olarak geliştirdiğimiz kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemleri ile haşereler sorun olmaktan çıkıyor. Firmamızda ev ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • İlaçlama yapılacak alanın büyüklüğü
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
 • İlaçlamanın yapılacağı haşerenin türü ve yoğunluğu belirleyici olur.

Sizin de başınız haşereler ile dertte ise firmamızı 7/24 arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir