Eyüp böcek ilaçlama servislerimiz, insan sağlığını tehdit eden birçok böcek ve kemirgen türünü Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla kontrol altına almaktadır.

Haşerelerin İnsanlara Verdiği Zararlar 

Böcekler irili ufaklı olan ve insan yaşamı için zararlarını mikrobik özellikleri ile halleden ufak yapılı canlılardır. Bu canlılar vücutlarının özelliklerine göre hareket ederler.  Bu canlılar vücutlarının özelliklerine göre hareket ederler. Vücut hareketleri sayesinde beslenmelerini, üremelerini yapan canlılar insan hayatına giriş yapmak için bazı temel şeyler isterler.

Bunların en başında canlıların yaşamlarını sürdürebilmeleri için beslenme ihtiyaçlarını karşılamaları gerekir. İnsanların yaşadıkları alanlar böceklerin veya haşerelerin tam istediği özelliklere sahiptir. Çünkü besinin çok olması canlıların en çok istediği şeydir. Bu da insan hayatında bolca bulunduğundan canlılar belirli sürede dış ortamdan yaşadığı için bu alanlara doğru hareket ederler. İnsanların yaşam alanlarına girdikleri zaman genelde besinin çok olduğu mutfaklarda yaşamayı tercih ederler.

Servislerimiz tarafından kontrol altına alınan haşere türleri;

Amerikan hamam böceği, sıçan, uyuz böceği,tahtakurusu, halı böceği, hamam böceği, kulağakaçan böceği, eşek arısı, güve,kırkayak,  kertenkele,  akrep, mayt, akar, kakalak, kalorifer böceği,  lağım faresi, çatı faresi, tesbih böceği, fındık faresi, pamuk faresi, yılan, ev faresi kene, pire,  örümcek, tatarcık,  tahtakurdu, bit, sinek, mite, sivrisinek, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çıyan,çekirge, Alman hamam böceği,  karafatma

Canlıların insanların yaşamlarına girmesi sağlık açısında çok önemlidir. Çünkü bu canlılar mutfaklarda ki besinlerden yedikleri esnada besinlerin üzerine taşıdıkları mikropları dışkı ve salyaları aracılığı ile bırakırlar. Bu yüzden insanlarda büyük sağlık sorunlarına yakalanırlar. Eyüp böcek ilaçlama ekibimiz ise sizleri bu sağlık sorunlarından kurtaracak kalitede uygulamalar yaparak canlıları yok etmektedir. Çünkü Eyüp böcek ilaçlama servisimiz canlıları çok iyi bilen bir ekiptir. Bu da direk yaptığı canlıyı yok etme uygulamalarına yansımaktadır.

Deneyimli Personeller Eşliğine Hizmet 

Firmamız canlılar hakkında bilgi sahibi olduğu için sunduğu uygulamalar sayesinde sizlerin canlılar ile alakalı yaşadığı tüm sorunları çözmektedir. Eyüp böcek ilaçlama ekibimiz sağlık sorunlarının çözümünde sizlere yardımcı olmaktadır. Eğer sizler de sağlığınızı gerçekten düşünüyorsanız,  ekibimiz ile bağlantı kurmalısınız. Çünkü  servisimiz sizleri canlılar ile yaşadığınız bu sorunlardan kurtaracak tek ekiptir ve 7/24 hizmetinizdedir.

Uygulama Alanları 

Profesyonel olarak da hizmet sunan şirketimiz, fiyatlarımız ile sizleri de memnun etmekteyiz. Çünkü en kaliteli ve sağlıklı uygulamaları uygun fiyatlara sizlere sunan tek olmamanın mutluluğu bizlere de yetmektedir. Ekibimiz ayrıca sizlere ilçede Alibeyköy, Çırçır, Rami ve diğer tüm semtlerde insan hayatına zararı olan canlıların yok edilmesi için sizlere kaliteli  uygulamaları sunmaktadır.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth_last]

[/one_fourth_last]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir