neden-ilaclama firmasıFabrika ilaçlama; üretim, imalat yapan, birbirinden farklı sektörlerde hizmet veren kapalı ve açık alanlara sahip olan fabrikalarda yapılan ilaçlama uygulamalarıdır.  Fabrika ilaçlama çok önem ve itina ister. Çünkü fabrikalar ve iş yerleri birden çok kişinin yaşadığı yerlerdir. Buranın temizliğini sağlamak çok güçtür. Bu bakımdan fabrika ve toplu yaşam yerlerine haşere ve böcek akını olur. Biliniyor ki günümüzde insana bulaşan birçok hastalık bu haşereler ile bulaşmaktadır. Bu bakımdan fabrika ve iş yerlerinin bu canlılardan temizlenmesi gerekli bunun içinde kesinlikle böcek ve haşerelerle ferdi mücadele etmek çok zordur.

  • Böcek ve haşere ile mücadele etmenin en ekonomik ve en sağlıklı yolu ilaçlama ile olanıdır.
  • İlaçlama şirketi olarak yıllardan beridir tüm müşterilerimize geceli ve gündüzlü ilaçlama hizmeti sunmaktayız.
  • Hem çalışanlarınızın sağlıklı bir ortamda işlerini yapabilmeleri için hem de ürünlerinizi kullanacak olan tüketicilerin sağlıklarını düşünerek sizlere yıllardır kaliteli hizmet vermekteyiz.

Böcek ilaçla ve kemirgen ilaçlama hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendimizi ve dolayısıyla hizmetlerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Fabrika ilaçlama hizmetimiz ile fabrikalarınızı son teknoloji ürünleri ve yöntemleri ile böceklerden, haşerelerden ve kemirgenlerden arındırıyoruz. Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışım ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Arayın sizlere temiz ve sağlıklı ortamlar sunalım

Fabrikalarda Fare İlaçlama

Fabrikalarda fare ilaçlama sıklıkla kullanılan bir uygulama yöntemidir. Fabrikalar, üretim gereği, fareleri çekebilmektedir. Besin kırıntıları, çeşitli böcek türleri farelerin ilgi odağı olabilmektedir. Fabrikalarda fare ilaçlama, çoğunlukla fare istasyonları ile sağlanmaktadır. Fabrika dış alanlarına kurulumu yapılan fare istasyonları kemirgen türlerini yoğunluğuna bağlı olarak sayısı belirlenmektedir. Farelerin hoşuna giden kokularla oluşturulan zehrin kokusuna dayanamayan fare zehirle temas eder. Susayan fare su aramak için dışarı çıkar ve su ile temas ettikten sonra 10 saniye içinde ölür.

Fabrika ilaçlama Fiyatları

Fabrika ilaçlama fiyatları şirketimizin bünyesinde ekonomik ve uygundur. İlaçlama fiyatları için şirketimize 7/24 ulaşabilirsiniz. İlaçlama yaptırmak istediğiniz alanlara ilişkin bilgi ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. % 100 garantili ilaçlama için ve % 100 müşteri memnuniyeti için bizi aramanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir