gemlik-ilaclama

Sağlık Bakanlığı 2005 yılında yayınladığı yönetmelikle ilaçlama işini yapacak firmaların faaliyet esasları ve hastane, okul, sosyal tesis ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarının ilaçlama hizmeti almasına yönelik esasları belirlemiştir. Gemlik böcek ilaçlama şirketi bu esaslar çerçevesinde Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olarak hizmet sunmaktadır. Kullanılan ilaçlar yine Sağlık Bakanlığından onaylı olup doğrudan bir temas olmaması halinde insan sağlığına hiçbir zarar içermemektedir.  Haşere ve böcekler denilince ilk akla gelenler ev ve işyerlerinde sıkça karşılaştığımız kene, tahtakurusu, hamam böceği, pire, güve, sinek, karınca ve fare türünden kemirgenlerdir. Gemlik haşere ilaçlama olarak bu haşere ve böceklerle etkin bir şekilde mücadele etmekteyiz. Haşere ve böcekler taşıdıkları mikroplarla tifo, tifüs, verem, veba ve sarılık gibi bulaşıcı hastalıkları yayarak toplum ve insan sağlığını tehdit etmektedirler. Dünya nüfusunun %25’i ve astım hastalarının %70’i hamam böceklerine karşı alerji göstermektedir. Hamam böceğinin ömrü yaklaşık olarak 1-2 yıl arasındadır. Yumurtlayarak üreyen bu haşere ve böcekler 21 günlük yumurtlama dönemlerinde bir kerede 20 ile 40 adet arası yumurtayı bulundukları ortamlara bırakmaktadır. Gemlik böcek ilaçlama şirketleri olarak ev ve işyerlerinde temiz ve Hijyen ortamlar için sizlere özel çözüm seçenekleri sunmaktayız. Yapılan her türlü ilaçlamanın yumurtanın içine hiçbir etkisi olmamaktadır. Zehirlenen haşere ve böcekler öleceklerini anladıklarında hemen yumurtalarını doğaya bırakırlar. Gemlik böcek ilaçlama firmaları bu yüzden ilk ilaçlamadan sonra bırakılan yumurtalardan çıkacak yavruların da yok edilmesi gerektiğini müşterilerine hatırlatır ve ikinci bir ilaçlamanın sonrasında ancak etkin ve kalıcı temizlik yapılabildiğini önemle belirtir.

Bursa ilaçlama faaliyetlerinin yoğun olarak yapıldığı bir bölgedir. İlaçlamanın önemi insanlık tarihi boyunca insan ve toplum sağlığı açısından hep en ön sırada yer almıştır. İlk uygulamalarına M.Ö 2500 yıllarında Sümerler tarafından kene ve böceklere karşı sülfür bileşikler kullanılmak suretiyle yapıldığına dair kayıtlara rastlamak mümkündür. Bursa Gemlik ilaçlama fiyatları belirlenirken ilaçlama yapılacak alandaki haşere ve böcek cinsleri ile sayısal çoklukları dikkate alınmaktadır.  İlaçlama uygulamaları jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama olmak üzere iki türlü yapılmaktadır.  Jel ilaçlamada jelin salgıladığı hormon adeta haşere ve böcekleri çağırır. Yuvasında bulunan haşere ve böcekler bu hormonun cazibesine kapılarak ilaçtan yiyerek yuvalarına döndükten kısa bir süre sonra zehir’in etkisiyle ölürler. Ölen bu hayvanı yiyen diğer haşere ve böcekler de zehirlenerek zincirleme ölüme katılmış olurlar. Gemlik böcek ilaçlama fiyatları belirlenirken hangi tür ilaçlamanın yapılmasının tercih edilmesine bağlı olarak sizlere en uygun çözüm seçeneklerini sunar.  Sıvı ilaçlamada buharlama tekniği kullanıldığı için ilaçlama yapılan alanın tamamında etki gösterir. İlaçlamadan sonra 2 saat alanın kapalı olarak tutulmasından sonra 30 dakika kadar havalandırma yapılır. İlaçlama yapılan alanlarda asla silerek temizlik yapılmaz. Böcek ilaçlama fiyatları Gemlik ilçesinde bu sektördeki en uygun seçeneklerle ve kredi kartı ile ödeme kolaylığı ile sizlere sunulur.

İlaçlama alanları sadece ev ve işyerleri ile sınırlı değildir. Bünyemizdeki ziraat mühendisleri ve uzman ekiplerimizle park, bağ, bahçe ve tarım alanlarının da ilaçlaması yapılmaktadır. Haşere ilaçlama fiyatları Gemlik ve civar kırsalında özellikle tarım alanlarında toprak ve bitki analizleri yapılarak bütçenize uygun çözümler sunulur. Tarım alanlarında yapılan ilaçlamalar sonrasında kaliteli ve bol ürün alınabilmektedir. Toplum ve insan sağlığı açısından böcek ilaçlama şirketleri Gemlik ilçesinde ev ve işyerlerinde haşere ve böceklerle mücadele ederek sağlıklı ve temiz yaşam alanları ile size özel çözümler sunmaya devam edecektir.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir