golcuk-ilaclama

Gölcük yüz ölçümü bakımından oldukça büyük bir yerdir ve kalabalık bir nüfusa sahiptir. Bağları ve bahçeleri ile de bilinen bir yerdir. Burada çok fazla haşere çeşidi bulunmaktadır. Böcekler doğada olmaları gereken canlılardır fakat insanların yaşadıkları yerlere gelerek buralarda kendilerine yuva yaparlar. Tıpkı insanlar gibi besin kaynağına ve barınacak bir yere ihtiyaç duyarlar. Ancak bünyelerinde bulundurdukları birçok virüsü çeşitli yollar ile bizlere bulaştırırlar. Her alanda bulunur ve bir şekilde insanların evlerine, iş yerlerine, binalarına girerler. Buralarda ki uygun iklim koşulları ile üreme yaparak kısa sürede tüm alana yayılırlar.

Zararlı Haşereler;

  • eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek,pamuk faresi, ev faresi, kene, pire, tahtakurdu, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite,tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve

Böceklerin görüldükleri yerlerde üremeleri için gerekli zamanın dolmasına müsaade etmeden böcek ilaçlama firmaları tarafından ilaçlama işleminin yapılması gerekir. Haşereler insan sağlığını ciddi derecede tehlikeye sokan canlılardır hatta geçmişte ve şimdi çok sayıda insanın ölmesine sebep olmuşlardır. Bu nedenle çok eski tarihlerden bu yana insanlar böcekleri yaşadıkları alanlardan uzak tutabilmek için çok çaba sarf etmişlerdir nitekim başarılı olamamışlardır. Bu bölgede haşerelerin yoğun olduğu bir bölgedir bu nedenle mutlaka Gölcük böcek ilaçlama şirketleri tarafından işlemler uygulanmalıdır. Çünkü böcekler üstün üreme yeteneğine sahip canlılardır ölseler bile arkalarında mutlaka yumurtalarını bırakırlar ve git gide de çoğalırlar. En doğru yöntem ilaçlama işleminin yapılmasıdır. Böylelikle yalnızca birkaç saat sürecek işlemler sonucunda tüm haşerelerden kurtulabilirsiniz.

Gölcük gibi yeşillik alanın bol olduğu yerlerde böcek sayısı ve çeşidi de daha fazladır. Bu alanlarda sıklıkla danaburnu, çekirge, kırkayak, pire, fare gibi haşereler bulunur. Bu haşerelerin insan sağlığına zararı büyük olduğu gibi maddi kayıpları da çok fazladır. Bağın bahçenin çok olduğu gölcük bölgesinde haşereler buralara istila ederler ve ekinlere ciddi derecede zararlar verirler ancak gölcük böcek ilaçlama yapan firmalar tarafından ilaçlama yapıldığı takdir de bu sorunlardan kurtulmak oldukça kolaylaşır. Gölcük sanayi anlamında oldukça gelişmiş bir yerdir. Ayrıca yaz aylarında sıcaklık çok fazla derecede artış gösterir. Böcekler için bu iki etken büyük önem taşır. Çünkü sanayi bölgelerinde sıkça gözükürler sıcakta ise üremeleri daha kolaydır.

 

Haşerelerin Neden Olduğu Hastalıklar

Yaşadığımız alanlarda korkuya sebep olmalarının yanı sıra tifüs, mantar, sarılık, hepatit gibi ciddi sağlık sorunlara neden olurlar. Ayrıca zehirli haşereler ısırmaları sonucunda birçok insanın ölümüne sebep olmuşlardır. İlaçlama ciddi bir iştir ve herkes tarafından yapılması mümkün değildir. Güvenilirliğinden emin olduğunuz böcek ilaçlama şirketleri tarafından ilaçlama yaptırdıktan sonra alacağınız birkaç önlem ile haşereleri hayatınızdan tamamı ile uzak tutmuş olursunuz. Biz şirketimiz olarak ilaçlama yaptığımız alanlarda yaşayan insanları bu anlamda bilinçlendirmekteyiz.

Gölcük Böcek İlaçlama Servisi ile 7/24 Hizmet

Ülkemizde birçok haşere çeşidi bulunmaktadır aynı zamanda da bu haşereler ile mücadele eden haşere ilaçlama firmaları çok fazla sayıda vardır. Fakat ilaçlama yaptıracağınız şirketi seçerken Sağlık Bakanlığınca onaylı belgelere sahip olup olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz. Korsan adı altında çalışan birçok işletme vardır ve bu işletmelerin yaptığı tüm uygulamalar sonucunda insanlar çeşitli hastalıklara yakalanmıştır. Çünkü ucuz mal kullanabilmek adına ilaçlara kimyasal madde karıştırmaktadırlar. Bu işletmeler insan sağlığını düşünmeyen ve yasal olmayan şirketlerdir. Mutlaka uzak durulmalı ve böyle bir durumda gerekli mercilere şikayeti yapılmalıdır. Bir şirket ilaçlama yapacağı alana önceden gelerek buradaki haşerelerin türünü tespit etmelidir ve bu türlere göre ziraat mühendisleri tarafından ilaçlar hazırlanmalıdır. Biz şirketimiz olarak Sağlık Bakanlığınca onaylı ilaçlama izinlerine sahip ve belirli eğitimler alarak uzmanlaşmış bir kadro ile çalışmaktayız. Gölcük böcek ilaçlama yanı sıra birçok il ve ilçede 20 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Şirketimize 7 gün 24 saat ulaşarak istediğiniz gün ve saat de ilaçlama hizmetini talep edebilirsiniz.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir