İstanbul’un Bağcılar ilçesinde bulunan Güneşli böcek ilaçlama servisi her türlü böcek kemirgen ve haşere türüne karşı etkin uygulama yöntemleri kullanarak, ilaçlama alanında hizmetlerine devam etmektedir. İlaçlama servisi, iş yeri, ev, bahçe, fabrika, hastane, bina, site, restoran, pastane fırın vb. açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yaparak böcek sıkıntısı yaşayan herkesin yardımına koşmaktadır.

Böcek ve kemirgenler genellikle sıcak nemli ortamları sevmektedirler. Bu sebeple evlerimizde en çok mutfak ve banyolarda görülürken, restoran ve gemi, fırın gibi ortamlarda da yiyecek bulma olasılıklarının fazla olduğu mutfak kısımlarda unlu mamüllerin bulunduğu, ampalaj ve paketlerin içinde daha fazla görülmektedirler. Evlerimizde ve yaşam alanlarımızda böceklerle sıkça karşılaşmamak için birkaç önlem almalıyız. Öncelikle böcekler ve kemirgenler pis ortamlarda yaşamayı severler. Yaşam alanlarımızda birikmiş çöp, üstü açık yiyecek, yerlerde kırıntı vb. şeyler bulundurmamalıyız. Çevremizi temiz tutmalı hijyen açısından yüksek korumalı ürünler kullanmalıyız.

Sibel ilaçlama olarak müşterilerimize uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. İlaçlama uygulamasının ciddi bir iş olduğunun bilincinde olup, sağlığa en uygun yöntemleri kullanarak ilaçlamayı gerçekleştirmekteyiz. Firmamız 7/24 açıktır. Uygun ve sabit fiyatlarla birlikte, en güncel ilaçlama yöntemleri kullanılmaktadır. Güneşli de en fazla böcek şikayeti alan mahalleler şu şekildedir.

  • Güneşli mahallesi
  • Evren mahallesi

FİYATLARIMIZ TÜM İLÇE VE SEMTLERDE SABİT OLUP, OLDUKÇA EKONOMİKTİR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir