gursu-ilaclama

Haşere ve böceklerle mücadele ciddi bir iştir. Bu yüzden bilgi ve tecrübe çok önemlidir. Gürsu böcek ilaçlama deneyimli ve uzman kadrosu ile sizlere çözüm seçenekleri sunarak haşere ve böceklerle etkin ve kalıcı mücadelede sizlerin yanındadır. İlaçlama insan sağlığı açısından tarih boyunca hep uygulanmıştır. M.Ö 2500 yıllarında kene ve böceklere karşı Sümerler tarafından sülfür bileşenleri kullanılarak mücadele edildiğine dair kayıtlar mevcuttur. Bursa ilaçlama olarak günümüzde ev ve işyerlerinde en çok karşılaştığımız hamam böceği, tahtakurusu, pire, bit, kene, güve ve farelere karşı yaptığımız uygulamalarda etkin ve kalıcı sonuçlar almaktayız. Dünya nüfusunun büyük bir çoğunluğu ve astım hastalarının yaklaşık %70’inin hamam böceklerine karşı alerjisi vardır. Gürsu böcek ilaçlama firmaları haşere ve böceklerin taşıdıkları mikroplarla toplum ve insan sağlığını tehlikeye sokan tifo, tifüs, verem, veba ve sarılık gibi hastalıkların önlenmesinde halk sağlığına katkıda bulunmaktadır. Haşere ve böcekler taşıdıkları bu tehlikeli mikroplar dışında fare gibi kemirgenler elektrik kabloları ve havagazı borularını kemirerek başta yangın olmak üzere birçok felakete yol açabilmektedir.

Gürsu böcek ilaçlama şirketleri deneyimli ve uzman kadrosu ile Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olarak faaliyet göstermektedir. Kullanılan ilaçlar Sağlık Bakanlığından onaylı olup doğrudan temas olmadığı sürece insan sağlığına olumsuz etkileri yoktur. İlaçlama uygulamaları jel ilaçlama ve sıvı ilaçlama olmak üzere iki çeşittir. Jel uygulamada kullanılan ilacın haşere ve böcekleri cezbeden bir hormon salgılaması söz konusudur. Gündüz yuvasında saklanan haşere ve böcekler bu hormonun etkisiyle yuvalarından çıkarak bu ilacı yer ve yuvalarına döndükten bir süre sonra ölürler. Ölen bu haşere ve böcekleri yiyen yuvadaki diğer haşere ve böceklerde zehirlenerek ölürler. Bursa Gürsu böcek ilaçlama firmaları bu uygulamada haşere ve böcek yuvaları ve civarına yoğun ilaçlama yaparak en etkin sonuçları almaktadır. Sıvı ilaçlamada ise buharlama yöntemi kullanıldığından ilaçlama yapılan bölgenin her noktasında ilacın etkisi görülür. Gürsu ilaçlama olarak sıvı ilaçlama yapıldıktan sonra alanın yaklaşık iki saat kapalı tutularak sonrasında 30 dakika kadar havalandırma yapılmasına özen gösterilir. İlaçlamanın haşere ve böcek yumurtalarının içine bir etkisi olmaz. Bu yüzden ilk ilaçlamadan yaklaşık 21 gün sonra ikinci bir ilaçlama ile etkin ve kalıcı sonuçlar alınabilmektedir. Bunun nedeni ilk ilaçlamadan sonra yumurtadan çıkan yavruların da yok edilmesi içindir. Bilindiği gibi haşere ve böcek yavruları 21 gün sonra yumurtadan çıkarlar. Bursa Gürsu ilaçlama fiyatları tespit edilirken ilaçlama yapılacak bölgedeki haşere ve böcek türleri ve sayısal çoklukları dikkate alınır. Verdiğimiz hizmetlerle ilgili merak ettikleriniz veya yaşadığınız haşere ve böcek sorunları ile ilgili 7/24 ilgili telefon numaralarımızdan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Deneyimli ve uzman ekiplerimizce sizlere uygun çözüm seçeneklerimiz ve kredi kartı ile ödeme kolaylığımızdan istifade edebilirsiniz. Gürsu böcek ilaçlama fiyatları ve uygun ödeme koşulları ile sizlere hizmet eder.

İlaçlama faaliyetlerimiz sadece ev ve işyerleri ile sınırlı değildir. Aynı zamanda park, bağ, bahçe ve tarım alanlarındaki bitkilere de ilaçlama uygulaması yapmaktayız. Böcek ilaçlama fiyatları Gürsu ve civarındaki arazi ve tarım alanlarının toprak ve bitki analizleri yapıldıktan sonra belirlenmektedir. Bu konuda bünyemizdeki ziraat mühendisleri ile hizmet vermekteyiz. Deneyimli ve uzman olan ekibimiz sayesinde haşere ilaçlama fiyatları Gürsu ilçesinde benzerlerinden farklı olarak size en uygun seçeneklerle belirlenir. Toplum ve insan sağlığı açısından ilaçlama işi ciddi bir iştir. Böcek ilaçlama şirketleri Gürsu ilçesinde verdiği kaliteli hizmetlerle ev ve işyerlerinde temiz ve Hijyen yaşam alanları sunmaktadır.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir