Güve ilacı yaşam alanlarımızı istila eden güvelerin yok edilmesi için uygulanan profesyonel önlemde kullanılan malzemelerin tümüdür. Güveler kurtçuk denilen haşerelerin genel ismidir. İnsanlara doğrudan zarar vermeyen kullandığımız eşyaların tahribata uğramasına neden olan haşere türünden profesyonel güve ilaçlama işlemi ile kurtulmak mümkün. Eşyalara zarar vererek kullanılmayacak hale getiren güvelerin varlığı insanlar üzerinde psikolojik bir baskı oluşturur. Güvelerden kurtulmak için hijyen koşullarını sağlamanız kısmi bir önlem olacaktır. Güve ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesinde kesin ve kalıcı yöntem profesyonel böcek ilaçlamadır. Sibel İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişletirken uyguladığı kampanyalar ile ekonominize uygun fiyatlar belirliyor. Güve ve diğer haşerelerden kurtulmak için firmamızı arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Güve İlaçlama Nasıl Yapılır?

Güve ilaçlama nasıl yapılır yaşam alanında bu haşereler ile karşılaşan kişilerin merak ettiği soruların başında gelir. İnsanlara doğrudan zarar vermeyen ancak mobilya ve eşyalarda ciddi hasar bırakan güvelerden korunmak için iyi bir ilaçlama firması ile irtibata geçmek önemlidir. Sıradan ve işini iyi yapmayan bir firma ile çalışılması durumunda haşereler yok olmadığı için sayıları artacak ve sayıları yüzlercesini bulacak. Firmamızda güve ilaçlama fiyatları düzenlediğimiz kampanyalar ile indirimli bir şekilde uygulanırken, sağlığınızı tehdit eden unsurlar ortadan kaldırılıyor. Haşere sorunundan kurtulmanız için Sibel İlaçlama firmamızın uyguladığı ilaçlama işlemi yapılırken;

  • İlaçlamanın yapılacağı alan uygulamaya hazır hale getirilir.
  • İlaçlamanın olduğu yerden çocukların ve kullandıkları eşyalar kesinlikle uzak tutulur.
  • İşlem sırasında açıkta eşya, yiyecek olmamalı var ise derhal kaldırılmalıdır.
  • Bütün uygulamalar bittikten sonra ortam en az 2 saat olmak üzere havalandırılarak ilacın etkisinden arındırılır ve temizlik işlerinin ardından rutin yaşama geri dönülür.

Güve ilaçlama ve haşerelerin yok edilmesinde profesyonellik ön koşuldur. Peki, bir firmanın güvenirliği nasıl anlaşılır?

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır? İlaçlama işlemi uygulamalarında profesyonel bir firma ile irtibat halinde olmak sağlığınız ve ekonominiz için gereklidir. Sıradan bir firma ile çalışarak haşerelerden kurtulmadığınız için ekonomik kayıp yaşarsınız. Firma güvenirliğini anlamanız için dikkat etmeniz gereken bazı unsurları sıralayacak olursak;

  • Şirketin bütün yasal prosedürleri (Sağlık Bakanlığı onayı, çalışma izni, sertifika, ruhsat) yerine getirdiğini belgelerini görerek emin olun.
  • İlaçlama yapan firmanın Garantili Hizmet sözünü verebilmesi güvenirliğini gösterir.
  • İşlem yapan personelin maske, tulum ve eldiven gibi malzemeleri kullanması güvenilirliği test etmenizde önemli bir ayrıntıdır.

Sizin de başınız haşereler ile dertte ise böcek ilaçlama firmamıza 7/24 ulaşabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir