Hamam Böceğinden Nasıl Kurtulurum?

Türkiye’nin her bölgesinde ve her şehrinde yaşayan insanların, hamam böceklerinden çektikleri kadar hiçbir böcek ve haşere türünden çekmemişlerdir. Evlerde cirit atan bu zararlı haşereler evvela insanların ciddi anlamda sinirlerini bozmaktadır. Sadece zararları bununla da sınırlı değildir. Üstelik son derece pis ve mikroplu yerlerden evlerimize geldikleri için buralardan taşıyıp getirdikleri mikropları bizlere bulaştırmaktadırlar. Bu mikroplar yüzünden insanlar ciddi hastalıklara yakalanmakta ve pek çoğu ne yazık ki hayatını kaybetmektedir. Onlardan ve bizlere yaşattıkları bu çileden kurtulabilmenin tek çözümü hamam böceği ilaçlama yaptırmaktır. İstanbul böcek ilaçlama firmamız tarafından profesyonel ekiplerce yapılan ilaçlama hizmetinden destek alabilirsiniz.

Hamam Böceklerinin Özellikleri

Hamam böceklerinin özellikleri arasında en çok dikkat çeken şey şudur. Birçok insan bunu duyunca şok olmaktadır. Çünkü hamam böcekleri kafaları kopsa bile en az 1 hafta boyunca yaşayabilmektedirler. İstanbul böcek ilaçlama firmamızın uzmanları tarafından belirlenen hamam böceklerinin Genel özelliklerine bakacak olursak:

  • Her üremelerinde binlerce yumurta yapabilirler.
  • Dişi olan hamam böceği yumurtayı sırtında taşır ve geçtiği her yer yumurta bırakır.
  • Bu canlıların yumurtalarını gözle göremezsiniz. Bu yüzdendir ki imhası son derece zordur.
  • Sıcak ve nemli ortamlarda yaşamasını seven hamam böcekleri, beslenmesini sağlayabileceği her ortamda görülebilir.
  • Hamam böcekleri güçlü bacak yapıları sayesinde çok uzun mesafeler kat edebilirler.
  • Özellikle yiyeceklerin bol olduğu sıcak mekânlar olan fırın, lokanta, market, restoran, kafe ve evlerde insanların en çok rastladığı haşereler arasındadırlar.
  • Her anlamda pis olan Hamam böcekleri bulundukları bu pis ortamlardan sayısız mikrobu taşıyarak bizlere bulaştırırlar. Hamam böceği ilaçlama tam da böyle durumlarda yaptırmanız gereken şey olacaktır.

Hamam Böceği İle Mücadele

Hamamböceği ile mücadele son derece çetrefilli ve zahmetlidir. Bir defa en başta şunu belirtmek de yarar var: Ne olursa olsun tek başınıza market ve eczanelerden ya da çarşıdan pazardan edindiğiniz ilaçlar ile hamam böceklerini asla yok edemezsiniz. Bunu bilmeniz ve uygulamanız sizin yararınıza… Bu simsiyah görünümlü ve bir o kadar da itici olan zararlı haşereden tamamen kurtulabilmek için hamam böceği ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. İstanbul böcek ilaçlama böyle bir durum 7/24 hizmet veren çağrı merkezi ve deneyimli personeliyle her daim yanınızdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir