hamamboceginden-kurtulma-yollari

Hamamböceklerinden kurtulma yolları arıyorsanız, o zaman henüz yolun başındasınızdır demek. Hamamböcekleri nemli, rutubetli, küflü ve bakterilerin yoğun olarak yer aldığı alanlarda yaşamlarını sürdürürler. Bu konuda mutlaka evinizde temizlik yapmaktasınızdır. Ama hamamböcekleri nemli ve rutubetli alanları kurutsanız bile bu kez banyo, tuvalet ve borular arasında kendine yer edinmeye çalışır. Zaten, duvar çatlakları, sızıntılar, çatı aralarından mutlaka girerek yaşam alanlarımıza dahil olurlar. Hamamböceklerinden kurtulmak için yapılması gereken en garantili yok ilaçlama yapmaktır. Çevrenizde Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, gerekli ruhsat ve izin belgelerine sahip olan bir ilaçlama firması yaşadığınız alanları hamamböceklerine karşı koruyarak etkisiz hale getirecektir.

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları toplumda yaşayan herkesin bütçesine uygun olacak şekilde hesaplanarak belirlenir. Hamamböcekleri birbirilerinin dışkılarını ve kusmuklarını hatta ölülerini yerler. Sırtlarında bulunan kalın tabaka ile kendilerini dış dünyaya karşı savunan hamam böceği ile mücadele için firmamızla irtibata geçebilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Firmamızda hamam böceği ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
  • İlaçlama sırasında kullanılacak hamam böceği ilacı miktarı
  • İlaçlama yapılan hamam böceğinin türü ve yoğunluğu belirleyici olur.

Ancak ve ancak hamam böceklerinden bu şekilde kurtulabilirsiniz. Ayrıca 7/24 hizmet veren ilaçlama şirketimizi arayarak hamam böceği ilaçlama ve diğer haşere türlerine ilişkin bilgi akabilirsiniz. Sizlere ekonomik ve garantili ilaçlama sunan firmamızla tüm haşere türlerinden kolaylıkla kurtulun.

Hamam Böceği İle Mücadele

Hamam böceği ile mücadele etmenin başında hijyen koşullarını eksiksiz tamamlamak gelir. Eğer yaşadığınız yer hamam böceklerinin çıkmasına elverişli ise hangi önlemi alırsanız alın bu sorundan kurtulamayacaksınız. Hamam böceği ile mücadele etmenin tek yolunun profesyonel hamam böceği ilaçlama olduğu artık birçok kişinin bildiği bir durum. Profesyonel böcek ilaçlama şirketleri, hamamböceklerinin yaşam alanlarını tespit eder ve onlara uygun ilaçlama yöntemi geliştirir. Genellikle hamamböcekleri için uygun görülen ilaçlama yöntemi “Jel ilaçlama yöntemidir.” Bu jel ilaçlama sayesinde haşereler rahatlıkla etkisiz hale getirilebilmektedir. Jel ilaçlama haşerelerin olduğu dar alanlarda bile uygulanmaktadır. Jel ilaçlama yöntemlerinde sistem şu şekilde ilerlemektedir. İlaçlama firmasının eğitimli saha personeli jel ilaçlama uygulamasını hamamböceklerinin olduğu alanlara yayar. Bu jeli gören hisseden hamamböceği, gelip jeli yer. Hemen ölmez. Yuvasına geri döner. Orada ölür. Hamam böcekleri ölü hamamböceğini yiyerek, onlar da ölmektedir. Bu döngü uzun süre sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir