İstanbul'un Tüm İlçelerinde Fiyatlarımız Aynıdır.İstanbul'un Tüm Semterinde Servisimiz Vardır. (0212) 540 81 28- (0216) 337 76 65 İletişim
Open
X

Zararlı Haşereler

Zararlı Haşereler ile ilgili bilgi yazılarının listelendiği sayfadasınız. Dilerseniz ilaçlama servisi telefon numaralarından bize ulaşarak ilaçlama yaptırabilirsiniz.
akrep4

Akrep İlaçlama

17 Mart 2017 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

Akrep ilaçlama zehirli bir yapıya sahip olan ve insanların ölümlerine neden olabilecek etkide güce sahip olan haşerenin yok edilmesi için uygulanan bir işlemdir. Akreplerin insanlara ve çevreye ne denli zarar..
Devamı »

Hamam Böceği İlaçlama

16 Mart 2017 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

Hamam böceği ilaçlama; fırın, cafe, restoran gibi gıda işletmeleri ile ev, iş yeri, fabrika gibi alanlarda en sık uygulanan ilaçlama türleri arasında yer almaktadır. Hamam böceği ile mücadele için kullanılan böcek ilaçlarının bu haşereler üzerinde etkili olması ve yapılan ilaçlamalarının sağlık açısından sorun oluşturmaması son derece önemlidir.

Güve ilaçlama

28 Ocak 2017 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

Güve ilaçlama tarla, bahçe ve kalabalık yerlerde düzenli periyotlar ile uyguladığımız bir ilaçlama operasyonudur. Güveler, yaşadıkları alan ve beslenme şekilleri doğrultusunda farklı türlere ayrıldıkları gibi, farklı şekilde zarar vermektedir. Tahıl,..
Devamı »

Lam Faresi

25 Ağustos 2015 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

Haşere türleri arasında keskin dişleri ve morfin yaratma özelliği ile ön plana çıkan Lam faresi ki Orijinal adı ile Lağım Faresi çok tehlikeli bir kemirgen türüdür. Özellikle kırsal bölgelerde, tarım..
Devamı »

Fare İlaçlaması Hakkında Bilinmesi Gerekenler

7 Ağustos 2015 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

Fare ilaçlaması çok zor ve zahmetli bir iştir. Bu makalemizde Fare ilaçlaması hakkında bilinmesi gereken kısa anekdotlara değindik. Ülkemizde dört mevsim boyunca yaşamına devam eden kemirgen türlerinden olan fareler, aynı..
Devamı »

Kafe ve Restoran İlaçlama

4 Ağustos 2015 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

Kafe ve Restoran ilaçlama sosyal hayatımızın nabzını tutan mekanlar olarak bilindiği için mutlaka ilaçlamaya tabi tutulması gerekmektedir. Kafe ve restoranlar, yiyecek ve içecek barındırmaktadırlar. Tuzlu, tatlı, et ürünleri ve sebze..
Devamı »

Ortaköy Böcek İlaçlama

2 Haziran 2015 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

  Beşiktaş ilçesinde yer alan Ortaköy, kalabalık bölgelerden biridir. Ortaköy denize yakın konumu ve gezilecek alanları itibariyle her gün çok sayıda kişiyi ağırlamaktadır. Bölgenin kalabalık olması özellikle yaz aylarında haşere..
Devamı »

Levent Böcek İlaçlama

30 Mayıs 2015 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

  Dünya üzerinde yaşam süren birçok böcek türü bulunmaktadır. Çeşitli alanlarda yaşam süren bu canlılar, en çok insanların yaşam sürdüğü bölgelerde görülmektedir. Çünkü haşereler de her canlı gibi tüketim içindedir…
Devamı »

Yıldız Mahallesi Böcek İlaçlama

27 Mayıs 2015 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

Yıldız Mahallesi böcek ilaçlama servisi, Beşiktaş’ın tüm bölgelerine profesyonel ilaçlama hizmeti sunar. Haşerelerin zararları insanların yaşam standartlarını olumsuz olarak etkilemektedir. Böcek ve farelerin oluşturmuş olduğu zararlardan uzak durmak için yaşam..
Devamı »

Bebek Mahallesi Böcek İlaçlama

25 Mayıs 2015 tarihinde · Zararlı Haşereler kategorisine yazıldı

Sibel ilaçlama şirketi, birçok şubesiyle ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Beşiktaş ilçesinde oluşan tüm haşere sorunlarına karşı profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sağlayan firmamız, çok sayıda şubesiyle hizmetinizdedir. Bebek Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz,..
Devamı »