Hastane İlaçlama

Kurumsal firmamız, sektörde uzun süredir çeşitli alanlarda ilaçlama hizmeti vermektedir. İlaçlama hizmetleri arasında zorunlu ve periyodik olarak ilaçlama yapılması gereken alanlardan birisi de hastanelerdir.

Hastane ilaçlama, hayatımız için önem arz etmektedir. Hastanelerin özellikle acil servis bölümü ve yoğun bakım, ameliyathane servislerinde kimyasal ürünler tıbbi atık kalıntıları kalmaktadır. Hastaneler her ne kadar hijyenik bir ortam yaratmaya çalışsa da mutlaka ilaçlama ve dezenfekte edilmelidir.

Hastanelerimiz ülke genelinde kalabalık ve yoğundur. İnsan topluluğunun bir arada olduğu yerlerde çeşitli haşerelerde rastlamak mümkündür. Hastane bahçesi, kafeterya ve bazı kapalı alanlarda dökülen besin kırıntıları, ameliyathanedeki kan ve benzeri atıklar haşere ve kemirgenleri doğrudan kendisine çekmektedir.

Hastanelerde En Sık Rastlanan Haşere Türleri

Hastanelerde sıklıkla rastlanan haşere türlerini şu şekilde sıralayabiliriz, Kalorifer böceği, hamamböceği, sinek, karınca, fare, lağım faresi, örümcek, pire, tahtakurdu gibi zararlı canlı türleri hastane ortamlarında en sık karşılaşılan türler olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

hastane-ilaclamaMücadele ve Yöntem

Hastaneler sağlık yuvasıdır, hijyenik, temiz ve her an dezenfekte edilmesi gereken bir hizmet alanıdır. Hastanelerin, mutfak, yoğun bakım ve ameliyathane, ilaç deposu gibi bölümlerinde jel ilaçlama tavsiye edilmektedir. Çünkü bu alanlar çok hassastır. Hastanelerde ayrıca kokulu ve ağır ilcalar kullanılmamalıdır. İlaçlama alanlarının seçilip tespit edilip, ilaçlama uygulama ve yöntemlerine karar verilerek yapılmalıdır. Hastanelerin acil ve yatılı bölümlerinde solunum sistemi rahatsızlığı, açık yaralı hastalar, ameliyatlı birçok hasta bulunduğundan büyük bir titizlik ve hassasiyet gösterilerek yapılmalıdır.  Başlıca garantili uygulama yöntemlerimiz.

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları ve Düzenekleri

hastane ilaçlamaHastane insanların en çok ihtiyaç duyduğu bir hizmet alanıdır. Bu bakımdan günde 1000’lerce insanlar hastaneye gelmekte. Hastaneye gelen vatandaşların birçoğunun vücut direnci düşük ve hasta olan insanlardır. Bu insanlar hastalık kapma olasılığı daha yüksektir. Gelen insanların çoğu zaten hasta bir de oradan mikrop kapması bu hasta için çok tehlikeli olmaktadır. Hastanelerimizin temiz ve sağlıklı olması için mutlaka haşere ve böceklerden arındırılması gerekir.  Hastanenin hijyenik olması sağlığımız açısından önemlidir. Hastaneler mutlaka temiz olması gereken yerlerin başını çekmektedir. Hastane ilaçlama hizmetimiz ile hastanelerinizde şifa bulmak için yatan hastalarınıza temiz ve sağlıklı ortamlar sunarak onları ne kadar önemsediğinizi bir kez daha göstermiş olursunuz. Firmamız hastane ilaçlama konusunda son derece tecrübelidir ve donanımlıdır. Temizlik ekiplerimiz ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek eğitim ve donanıma sahiptir. Hastane ilaçlama hizmetimizde de tıpkı diğer hizmetlerimiz de olduğu gibi sizi bir müşteri olarak görmenin ötesinde, çözüm ortağınız olarak yanınızda yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Hizmet kalitesinden, yerinde ve zamanında hizmet verme ilkesinden bir an olsun ödün vermeyen firmamız hastane ilaçlama konusunda size en kaliteli hizmeti vermeye her zaman hazırdır. Hastane ilaçlamasına her şeyden daha çok özen göstermekte fayda vardır. İlaçlamada kullanılan ilaçlar mutlaka sağlık bakanlığı onaylı olması gerekir. Çünkü ilaçlamada kullanılan ilaçlar oradaki insanları daha çok etkilemektedir. Bu bakımdan ilaçlama yaparken mutlaka yasal ilaçlama şirketlerini tercih edin

Garantili İlaçlama, Ekonomik Fiyat, 7/24 Hizmet

Garantili ilaçlama, ekonomik fiyat seçenekleri ve 7/24 hizmet anlayışı ile yaşam alanlarınızı haşere ve kemirgenlerden koruyoruz.  T.C Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ilaçlarımız TSE tescil damgasına sahiptir. Leke ve iz bırakmayan ilaçlarımız, doğa ve çevre dostudur. Hedef odaklıdır. Dünya Sağlık Örgütü tarafından da desteklenmektedir. Haşerelerden kurtulmak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir