incirli-bocek-ilaclamaFirmamız ilaçlama servisleri ile haşere sorunu yaşanan tüm alanlara ulaşmaktadır. Böceklerin bulunduğu her alan sorunlara ve sağlık problemlerine davetiye çıkarmaktadır. Yapılarına bağlı olarak zarar veren böcekler birçok türe sahip olarak iç ve dış tüm alanlarda karşımıza çıkabilirler. Önemli olan böceklerle karşılaştığımız anda gerekli önlemleri almamızdır. Böceklerden kurtulmak için güvenli ve profesyonel yöntemleri tercih etmeliyiz. Böcek ilaçlama firmaları tarafından alınacak hizmet doğrultusunda yaşam alanlarınızı zararlı haşere ve fare türlerinden koruyabilirsiniz.

Bakırköy İncirli böcek ilaçlama servisimiz, profesyonel ilaçlama yöntemleri, kadrosu ve uygulamalarıyla daima hizmetinizdedir. Hesaplı böcek ilaçlama fiyatlarımız tüm semtlerde aynı fiyatlarda uygulanmaktadır.

Böcekler Isırır mı?

Böceklerin çoğu insanları ısırır. Besin ihtiyacını kan yolu ile sağlayan böceklerin tümü insanları ısırmaktadır. Sivrisinek, pire, bit, tahtakurusu, kene, karınca insanları en çok ısıran böcekler arasında görülmektedir. Böceklerin insanları ısırması önemli hastalıklara ve alerjik reaksiyonlara neden olmaktadır. İncirli böcek ilaçlama hizmetimiz ile tüm böcek türlerinden sağlığınızı koruyabilirsiniz.

En Çok Görülen Fare Ve Böcek Türleri;

Alman hamam böceği, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek

Böcek ilaçlama İncirli servisimizi karşı karşıya kaldığınız tüm fare ve böcek türleri için arayarak profesyonel ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz. İlaçlama ekiplerimiz ve uzman kadromuz 7 gün 24 saat görev başında olup hizmet sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir