inegol-ilaclama

İnegöl böcek ilaçlama her türlü haşere, böcek ve kemirgenlere karşı ilaçlamalar yapmakta ve daha etkin ilaçlamalar için çözüm üretmektedir. İnegöl böcek ilaçlama şirketleri gerçekleştirmiş oldukları ilaçlama faaliyetleri ile her zaman başarı elde etmiş ideal şirketlerdir. Bursa İnegöl haşere ilaçlama tecrübeli, bilgili ve özenle çalışan elemanları ile tüm İnegöl bölgelerinde böceklere ve Haşerelere karşı ilaçlamalar yapmaktadır. İnegöl böcek ilaçlama fiyatları ekonomik olarak hazırlanarak müşterilerin memnun kalmasını sağlamaktadır. Müşterilerin memnun kalmasını sağlayan diğer bir faktör ise özenle çalışan İnegöl böcek ilaçlama firmalarının müşteri ve çevre sağlığına son derece dikkat etmesidir. Haftanın her günü ve saati ulaşma imkânını olduğu böcek ilaçlama şirketleri İnegöl ve çevresine en hızlı şekilde ilaçlama hizmetleri götürmektedir.

Haşere, kemirgen ve böcek gibi canlılara her yerde rastlayabiliriz. Bu tür hayvanların genel özellikleri pis, mikrop bulaştırıcı olmaları ve çok kısa bir sürede çoğalmalarıdır. Bu nedenle ilaçlamaların zamanında yapılması ve sonuç alınması gereklidir. Bursa  ilaçlama, müşterilerinin güvenini sarsmayarak yapmış olduğu ilaçlamalarda zararlı canlıları etkisiz hale getirmeyi başarmaktadır. Özellikle tarım arazilerinde rastlanılan ve bu arazilerde yapmış oldukları zararlar ile bilinen danaburunları, 2-5 cm boyları arasında değişiklik gösteren ve sarımsı renkteki canlılardır. Kafasında bir çift anteni, bir çift gözleri ve ağız kısmında kıskaçları vardır. Ön bacakları yassılaşmış bir şekildedir ve bu bacaklarını toprağı eşmek için kullanırlar. Genel olarak yumuşak topraklarda yaşarlar. Toprağı 15-20 cm derinliğinde kazarak içine yerleşirler ve geceleri burada geçirerek gündüzleri toprağın üzerine çıkarlar. Yağmur yağdığında veya başka sebeple toprak su ile kaplandığında gece dahi olsa toprağın üzerinde belirirler. Danaburunları yumurtlama ile çoğalırlar. Bir defa da 100-200 arası yumurta yapan danaburnunun yumurtaları yaklaşık 20 gün süresinde aktif hale gelerek gelişmeye başlarlar. Danaburnu beslenmesini sebze ve meyvelerden sağlar. Sebze ve meyveleri hem üstten hem de kökten kemirerek etkisiz hale getirir. Danaburnuna karşı ilaçlama yapılmadığında kısa zamanda büyük maddi kayıplara neden olabilir. Bu sebeplerle ilaçlama yaptırmak önemlidir. Danaburnu gibi böcek ilaçlama fiyatları İnegöl bölgesinde 100 metrekare alanda 70-80 TL arasında olmaktadır. Evlerde ve bahçelerde sıklıkla görülen tahtakuruları, 10-15 mm boyları arasında 3 çift bacağı bulunan küçük yapılı canlılardır. Beslenmelerini kan emerek sağlarlar ve kan emmek için de evcil hayvanları ve insanları seçerler. Kafasının üst kısmında yönünü bulmasına yardımcı olan herhangi bir tehlikeyi titreşimlerinden hissedebilen bir çift antenleri vardır. Tahta Kurusu kan emdiği zaman acı verir ve deride kızarıklıklar ve kabarıklıklar oluşur. Beslenme yönünden ilginç özellikler gösteren tahtakuruları taşıyıcısından şişene kadar kan emerler ve bunu günde birçok kez yaparlar ancak tahtakuruları beslenemedikleri zaman dahi uzun sure yaşayabilirler. Çoğalmaları da çok fazla olduğu için ve uzun sure aç kalabildikleri için her türlü ortamda müdahale edilmezse büyük bir çoğalma gösterirler. Senede bir kaç kez yumurtlama yapan tahtakuruları her defasında 200-300 adet arası yumurta yaparlar. Dışarıdaki hayvanlar sayesinde yakınlarımıza gelerek bulaşmaya başlarlar. Tahtakuruları bulaşmış olduğu kişiye daha önceki taşıyıcısının mikroplarını bulaştırarak hastalanmasına neden olurlar. Gözle görülmeleri zordur ve dikkat çekmemek için de geceleri aktif olurlar ve belirli bölgelerde dolaşmaya başlarlar.

Tahtakuruları evlerin kırık, çatlak kullanılmayan bölgelerinde bulunur ve bu bölgeleri yumurtlama yapmak için de kullanırlar. Bursa İnegöl haşere ilaçlama fiyatları tahtakuruları ve diğer haşereler için farklı fiyatlar uygulamaktadır. İnegöl ilaçlama fiyatları 100 metrekare alanda tahtakurusu ilaçlama 80-90 TL arasındadır.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir