istanbul

İSTANBUL BÖCEK İLAÇLAMA

İstanbul böcek ilaçlama faaliyetleri; Şişli, Fatih, Beyoğlu gibi ilçeler ile Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Beylikdüzü ilçelerinde çok sık yapılmaktadır. Ancak yalnız ülkemizin değil, dünyanın da en kalabalık kentlerinden biri olan İstanbul’da bulunan bazı firmalar  yanlış ve kalitesiz uygulamalar yaparak, hem insan hem de çevre sağlığını ciddi anlamda tehdit edebilmektedir.

Bu nedenle İstanbul’da böcek ilaçlama hizmeti almadan önce firmalardan detaylı olarak araştırılmalı ve Sağlık Bakanlığı onayı bulunmayan şirketler tarafından kesinlikle hizmet alınmamalıdır.

İstanbul İlaçlama Firmaları

İstanbul ülkemizin en kalabalık ve gelişmiş bir şehridir. İnsanların yoğun olarak yaşadığı ve sanayisi son derece gelişmiş bir ilidir.  Firmamız tarafından yapılan uygulamalar, il genelinde haşere, kemiren türü canlılara karşı garantili ve etkili uygulama yaparak bu zararlı zanlıların kökünü kurutur. Haşere kontrol uygulamaları,  haşere ve kemirgenlerin bizlere verdiği zararları kısa sürede tersine çevirecek bilgi, deneyim ve donanıma sahiptir.

Son yıllarda artan böcek ısırılma ve sokulma vakaları büyük artış gösterdiği ilde, yoğun mesailer sergileyerek her türlü alanı ve konutu, iş yerini aralıksız olarak ilaçlamıştır. Bilindiği üzere ülkemizde kırım Kongo kanamalı ateş hastalığının sebebi olan kene vakaları şehir, köy fark etmeden hızla yayılmış, ölümler olmuş ve bu durum her yaz tekrarlanır duruma gelmiştir. İstanbul böcek ilaçlama servisimiz, bu durumda kendi üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmesini bilmiştir.

 Uygulama Alanları 

Yurt, okul, hastane, kamu kuruluşları, yemek fabrikaları gibi haşere ve kemirgenlerin yoğun olarak yuvalandıkları yerlerin başındadır. Bu ortamlar böcekleri için üremeye ve çoğalmaya son derce uygun mekânlardır.  Zamanında müdahale edilmediği takdirde bir anda yüzerce ve hatta binlerce haşere ortalıkta gezinmeye başlar. İstanbul böcek ilaçlama firması bu tür durumlarda hemen tüm alanı iyi bir şekilde dezenfekte ederek, bu canlıların yaşayabileceği her deliğe, köşeye haşere kontrol uygulayarak, gerektiğinde kokulu, gerektiğinde kokusuz veya jel olarak uygulama yapar. Özellikle İstanbul il ve ilçelerinde tekstil ile uğraşan sanayi tesislerinde, fabrikalarında gümüşçün böceği, yemek ve besin ile üretim yapan yerlerde kalorifer, hamam böceği, kırsal, park ve bahçe gibi kene, sivrisinek türü haşere mücadelesi ve ihbarı çok sık yapılmaktadır.

Kaliteli Hizmeti Kimlerden Alabilirsiniz?

Haşere ile mücadele etmek için eğitimli ve donanımlı olmak gerekmektedir. Bu işlem, ciddi ve dikkat isteyen bir iştir. İşinin ehli olmayan kişilerce ve yasal olarak yapılmayan haşere, kemirgen türü tüm uygulamalar sırasında veya sonrasında çıkabilecek olan zehirlenme, kirlenme gibi durumlardan korunmak amacıyla İstanbul böcek ilaçlama firması gibi lisanslı şirketler tercih edilmelidir.

 

ŞİRKETİMİZİN BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLARI HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

Adalar
Arnavutköy
Ataşehir
Avcılar 
Bağcılar
Bahçelievler
Bahçeşehir
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
[/one_fourth]
[one_fourth]

Beykoz 
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Çekmeköy
Eminönü
Esenler 
Esenyurt
Eyüp
Fatih

[/one_fourth]
[one_fourth]

Gaziosmanpaşa
Güngören
Kadıköy 
Kağıthane
Kartal
Küçükçekmece
Maltepe
Pendik 
Sancaktepe
Sarıyer 
Silivri

[/one_fourth]
[one_fourth_last]

Sultanbeyli
Sultangazi 
Şile
Şirinevler
Şişli 
Taksim
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Zeytinburnu

[/one_fourth_last]