İşyeri İlaçlama

İşyeri İlaçlama

İşlemleri en önemli uygulamalardan bir tanesidir. Çünkü insanların kalabalık olarak bulunduğu alanlarda böcekler yoğun olarak görülmektedir. Firmamız Sağlık Bakanlığı’nın ruhsatına sahip bir firmadır. İşyeri ilaçlama uygulamasında da bu ilaçları kullanmaktadır.

Ofis İlaçlama

Böcekler insanların hayatını her alanda zora sokmaktadır. Çalışma alanları da bunlardan bir tanesidir. İnsanlara en büyük rahatsızlığı böcekler bu alanlarda vermektedir. Çünkü insanların günlük yaşantılarının hemen hemen tümünü bu alanlarda geçirmektedir. Çalışırken etrafta böceklerin var olması, insanların çalışmasına engel olmaktadır. İş gücü düşmekte, iş verimi azalmakta bu durum da maddi kayıplara neden olmaktadır. İşverenlerin bu duruma en kısa sürede müdahalede bulunması, işyeri ilaçlaması yaptırması gerekmektedir. Bunun için uzman kurumlara başvurabilirsiniz. Firmamızdan dilediğiniz her an yardıma alabilirsiniz.

Kalabalık alanlarda birçok böcek çeşidi bulunabilir. Çünkü böcekler insanların artıkları ile beslenmektedir. Bazıları insan kanı ile beslenmekte, bazıları insanların eşyaları üzerinde kendine yer edinmektedir. Bu sayede kısa sürede alanı istila edeceklerdir. Her alana kolayca adapte olan böcekler, en küçük alanlarda bile kendilerine yuva kurabilirler.

Firmamızın Kontrol Sağladığı Haşere Türleri

Sıçan, sivrisinek, karınca, yılan, kakalak, çekirge, tatarcık, akrep, Amerikan/ Alman hamam böceği, eşek arısı,  kırkayak, akar, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, tahtakurusu, sinek, mite, tatarcık, mayt, örümcek, uyuz böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, kalorifer böceği, yaban arısı, hamam böceği, kertenkele, salyangoz, güve, halı böceği, çıyan, tesbih böceği, karafatma.

Uygulanan Yöntemler

Personellerimiz çalışma alanlarında birçok haşere türüne rastlamaktadır. İşyeri ilaçlaması yaparken hepsi üzerinde kontrol sağlamaktayız. Kaliteli yöntemlerle sizlere kolaylık sağlamaktayız. Uygun fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz kokusuz ilaçlarla paydos etmeden, çalışanlar alandayken uygulama yapılır. Yoğun haşere istilası var ise kokulu sıvı ilaçlar kullanılmaktadır. Tümü ekonomik koşullarda yapılır.

7/24 her alanda hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir