İzmir
İzmir

İzmir Böcek İlaçlama

Ülkemizin en büyük üçüncü ili olan İzmir’de faaliyet gösteren İzmir İlaçlama böcek, kemirgen ve diğer haşereler için yasal ilaçlama yapan bir firmadır. Her türlü haşere ve böceklerin bizlere verdiği maddi ve sağlık yönünden olan zarları bilindiğinden, İzmir İlaçlama gibi firmalarca yapılan uygulamalarla bu zararlılardan kısa sürede kurtulmak mümkündür.

İzmir İlaçlama Firmaları

İzmir böcek ilaçlama firması, kendilerin gelen ihbar ile beraber hızlı bir şekilde harekete geçerek en kısa zamanda ön çalışma yaparak ilaçlama işlemine hemen başlar. Ön çalışma yapılan yerde hangi tür böceğin veya kemirgenin olduğu, ne kadar yayıldığı, yumurta miktarı gibi ilaçlama türünü belirleyici etkenlere bakarak kokulu veya kokusuz ilaçlama şekillerinden biri seçilir. İzmir haşere ilaçlama şirketi bundan sonra mekân sahibinin de istekleri doğrultusunda o alanı etkili bir şekilde ilaçlayarak haşere durumu gözlemlenir. Gerekirse ikinci veya üçüncü bir ilaçlama ile işlem sonlandırılır. Tek seferde ilaçlama işleminin işleminin bitmeyişinin sebebi, yumurtaların hiçbir ilaçtan etkilenmemsidir. Bu yumurtalar belirli süre sonra yavru ürettiğinde o alandaki haşere ilaçları onların yaşamasına izin vermez. İzmir böcek İlaçlama uygulama alanında kontrol işlemlerinden sonra alanı böceksiz, haşeresiz veya kemirgensiz olarak teslim eder.Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve Jel ilaçlama uygulamalarınız en kısa zamanda sonuca ulaşırken yaşam alanlarında kolaylık sağlar.

İzmir’in başta Konak, Gaziemir, Karşıyaka ilçelerinde olmak üzere diğer tüm ilçe ve semtlerde ilaçlama hizmeti veren İzmir böcek İlaçlama, uygulama alanını genişleterek büyümektedir.

Haşere mücadelesi sadece evlerde değil aynı zamanda ekili alanlarda ve büyük sanayi tesisleri de önem arz eden bir iştir.  Uzun vadeli bakıldığında bu yerlere büyük zararları dokunan haşerelerden örneğin çekirge böceği mahsullerin ve ekili alanların baş düşmanıdır. İzmir sanayisinin gelişmişliği yanında tarımsal olarak da çok çeşitli ürün yetiştiren bir ilimizdir. Çekirgeler bu alanlara çok büyük zarar veriler. Yaz aylarında İzmir böcek ilaçlama firmasından en fazla ilaçlama istenene türlerden biri bu türdür. Çekirge böceğine karşı etkili bir şekilde ve Sağlık bakanlığının, Tarım Bakanlığının uygun gördüğü ilaçlar uygulanarak işlem bitirilir.

Diğer türlü çevreye ve insana zararı olan ilaçlar kullanılmaz. Onaylanmamış ilaç kullanımı gerçek manada sıkıntı yaratır. Toprakta ve ürünlerde kalıtı bırakabilir.

Zarar Veren Tüm Haşere Türlerine Karşı İlaçlama Hizmeti

İnsan ve çevre sağlığı için tehlike oluşturan; tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, merikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, lağım faresi, çatı faresi,tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Atatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire gibi tüm zararlılara karşı ilaçlama hizmetimizi gün boyu sağlamaktayız.

 

İzmir İlçeleri İlaçlama Hizmeti

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth_last]

[/one_fourth_last]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir