Kalorifer böceği ilacı, evlerde sıklıkla görülen haşere türünü ortadan kaldırmak için işe yarayan bir üründür. Kalorifer böceğinin güvenle kontrol altına alınması konusunda çeşitli çalışmalar ve uygulama yöntemleri mevcuttur. Kalorifer böceği, kolaylıkla kontrol altına alınan haşere türlerinden değildir. Bunun nedeni sahip olduğu özelliklerdir. Kalorifer böceği ile mücadele etmek için bu haşereyi iyi tanımamızda fayda var. Bu bağlamda;

  • Kalorifer böcekleri, karanlığın ve gecenin yaratıklarıdır.
  • Kalorifer böceği, rutubetli, nemli, küflü ve pis kokulu ortamlarda yaşamaya bayılmaktadır.
  • Genellikle ev içinde, mutfak ve lavabo delikleri içinde dolaşır.
  • Kalorifer böceği, gezdiği alanlarda mikrop toplayarak evin belirli alanlarına bulaştırır.
  • Kalorifer böceği ayrıca bulduğu besin ve gıdaların üzerine dışkı ve kusmuklarını bırakırlar.
  • Ortalama üreme evreleri 28 gündür. Çok hızlı üremektedirler.

Kalorifer böceği ilaçlama uygulamasında kullandığı kalorifer böceği ilacı TSE damgalı olan firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Kalorifer Böceği ile Mücadele

Kalorifer böceği ile mücadele ve yolları ancak ve ancak ilaçlama ile sağlanır. Ancak ilaçlama işlem ve uygulamaları bireysel olarak yapılmamalıdır. Bu konuda profesyonel bir böcek ilaçlama firmasıyla anlaşmak en doğru karar olacaktır. Kalorifer böcekleri seri ve hızlı hareket eden böcek türleridir. Bu konuda uzman kişi ve kurumlarla çalışılması gerekmektedir. Kalorifer böcekleriyle ilgili kullanılan ilaç JEL İLAÇLAMA uygulamasıdır. Jel ilaçlama; Kararfatma, hamamböceği, kakalak, kalorifer böceği türlerinin güvenle kontrol altına alınması için yüzeylere ve en dar alanlara uygulanan işleme denir. Jel ilaçlama uygulaması Kalorifer böceklerinin yoğunluğuna göre uygulanmaktadır.

  • Tespit edilen kalorifer böceklerinin güzergahına jel ilaçlama uygulaması yapılır.
  • Jel ilaca temas eden kalorifer böceği bu jelden yer. Jeli yedikten sonra hemen ölmez. Jel etkisi devam ederken kalorifer böceği yuvasına geri döner.
  • Kalorifer böcekleri birbirlerinin ölüsünü yemektedirler. Jel ilacın etkisiyle ölen kalorifer böceğini yiyen diğer böceklerde ölmeye başlar. O böcekleri yemeye gelen diğer böceklerde ölür.
  • Bu döngü böcekler bitene kadar devam eder. Jel ilaçlama, kalorifer böceği ilacı arasında en etkili yöntemdir.

7/24 Hizmet veren firmamızın iletişim bölümüne girerek müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz. Ayrıca tüm haşere ve türleri hakkında bilgi almak ve ilaçlama yapmak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Ekonomik fiyatlar ve Garantili ilaçlama uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz.

Kalorifer Böceği İlaçlama Şirketleri

Kalorifer böceği ilaçlama şirketleri arasında uzman kadrosu ve başarılı ekibi ili 20 yılı aşkın süredir İstanbul ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren Sibel İlaçlama firmamızda kullanılan kalorifer böceği ilacı TSE damgalı ve sağlığınıza etki edecek bütün unsurlara karşı önlem alınarak uygulanır. Kalorifer böceği ilaçlama işleminin yanı sıra akrep ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama uygulamaları ile bütün haşerelere karşı mücadele eden firmamıza günün her saati ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir