kartepe-ilaclama

Kartepe Marmara bölgesinin üçüncü yüksek dağıdır. Burada birçok göçmen köyüne rastlamak mümkündür. Kış aylarının vazgeçilmez yerlerinden biridir. Yerli ve yabancı turistlerin kış aylarında bu ilçede tatil amaçlı olarak kalmaktadırlar. Günümüz sorunlarından olan haşereler kalabalıklaşan nüfus ile birlikte oldukça sık karşımıza çıkmakta ve birçok zararların yaşanmasına neden olmaktadırlar.

Kartepe Böcek İlaçlama Hizmeti ile Güvenilir Hizmet

Kartepe de faaliyet göstermekte olan Kartepe böcek ilaçlama insanların rahat bir şekilde yaşamaları adına yıllardan beri hizmet vermekte olan güvenilir bir ilaçlama firmasıdır. İlerleyen teknolojiyi yakından takip etmekte ve yeni üretilen makineler ile ilaçlama sektörünün içerisinde barınan bir firmadır. İnsanlar yaşam alanlarını katleden bu haşerelerden kurtulmak adına ilaçlama şirketlerinden yardım almaktadırlar. İlaçlama sektörü diğer sektörlere oranla daha dikkat gerektiren ve özen gösterilmesi gereken bir firmadır.

İlaçlama özel eğitim almamış kişiler tarafından yapıldığı takdirde maddi ve manevi birçok sorunun yaşanmasına neden olacaktır.  Korsan ilaçlama firmalarının her geçen gün giderek artmasının en büyük sebeplerinden biri bazı bilinçsiz vatandaşların bu firmalara destek vermesidir. Bu gibi firmalardan ilaçlama talebinde bulunmaları onların gün geçtikçe çoğalmalarına sebebiyet vermektedir. Bireysel olarak yapılan hiçbir müdahale olumlu sonuç vermediği gibi insanların sağlıklarını da etkilemektedirler. Evlerimize giren bu zararlı haşerelerin girip çıktıkları yerleri tespit etmek ve ona göre önlem almak gerekmektedir. Dışarıdan aldığımız gıdalarında temizliğine dikkat etmemiz gerekmektedir. Çünkü birçok haşere bitki ve bitki köklerinden beslenmektedir. Dışarıdan almış olduğumuz sebze ve meyvelerin üzerlerine yapışan bu zararlı haşereler evlerimize bu yol ile de gelmektedirler.

Haşere Türlerine Karşı %100 Etki Sağlayan İlaçlama Yöntemlerimiz

Haşere ilaçlama şirketleri önceden ilaçlama yapılacak olan yerlere gelerek hangi haşerenin hangi ilaçlara etki göstereceğini tespit edip ona göre ilaç hazırlamaktadırlar. Özellikle kırsal alanlarda yaşayan insanlar geçim kaynaklarını tarlalardan sağlamaktadırlar. Tarlalarda ekinlere zarar veren birçok haşere türü de bulunmaktadır. Bu gibi alanlara yapılacak olan ilaçlamalar oldukça dikkatli ve özenli yapılmalıdır. Çünkü buradaki ekinlerin yüksek dozda kimyasalları içeren maddelerle ilaçlandıklarında yiyip içtiğimiz bu ekinlerin zarar görmesine sebep olmaktadır. Bu gibi gıda alanlarımız olan yerlerde mutlaka kontrollü ilaçlama yapılmalıdır. Haşere ilaçlama firmaları Kartepe böceklerin yoğun olduğu yerlerde sıvı ilaçlama yöntemini kullanmaktadır. Kokulu ilaçlama yöntemi ile gözle görülmeyecek yerlerdeki böceklerin yuvalarına nüfus ederek onları kökten yok etmektedir. Ancak kokulu ilaçlama uygulanırken öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır.

Kokulu ilaçlama yapılır iken yaklaşık bir iki saat kadar pencere ve kapıların açılmaması gerekmektedir. Daha sonrasında ise havalandırma yapılmalıdır. Evde özellikle gıdalarımızın bulunduğu mutfaklarımızda açıkta bulunan yiyeceklerin muhafaza edilmesi oldukça önemlidir. Mutfak araç ve gereçlerin kaldırılması ya da sıkıca kapatılması gerekmektedir. Islak temizlik gözle görülen yerlerde uygulanabilirken gözle görülemeyecek olan yerlerde uygulanmamalıdır. Bu gibi alanlarda böcek yumurtaları bulunmaktadır. Bu yumurtalardan çıkan yavrularında ilaçlardan nasibini alması bu anlamda önemlidir.

Kartepe böcek ilaçlama sağlık bakanlığınca onaylı olup resmi olan tüm belgelere sahiptir. İlaçlar ziraat mühendislerinin kontrolünden geçerek şekilde hazırlanmaktadır. Hamam böceği, karafatma, bit, pire, kene, fare, ev faresi, çatı faresi, bitki biti, kırkayak, kakalak, kalorifer böceği, arı, sinek, akar, mite, halı böceği, çiçek böceği, kulağakaçan, yılan, akrep, kertenkele, danaburnu gibi birçok haşere türü için ilaçlama yapılmaktadır. Kartepe ilaçlama firması il ve ilçelerin tümünde kapalı ve açık her türlü alanda ilaçlama yapmakta ve sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

FİYATLARIMIZ HER SEMT İÇİN AYNI VE EKONOMİKTİR.

[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]
[one_fourth]

[/one_fourth]

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir